Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Путівник по бібліотеці
Юні друзі


Cвіт, в якому ви живете, безмежний і різнобарвний. Наша бібліотека різнобарвна як світ. Адже тут зібрані знання з усіх куточків планети. Вони зійшлися в єдине ціле, ніби меридіани на полюсі. Зійдіть на цей полюс знань і ви переконаєтесь в цьому, познайомившись з справжнім книжковим царством.

Відділ роботи з користувачами-дошкільниками та учнями 1-4 кл. Дошкільники, учні 1-4 класів, батьки, бабусі та дідусі обслуговуються у відділі роботи з користувачами-дошкільниками і учнями 1-4 класів. Це - відділ, де живуть Попелюшка і Карлсон, Барвінок та Котигорошок, Баба Яга і Крокодил Гена, Незнайко і Всезнайко та багато-багато інших казкових і літературних героїв. Дітей радо зустрічає досвідчений  бібліотекар Литвин Наталія Григорівна. Вона  познайомлять Вас з улюбленими дитячими книжками, навчить як правильно працювати з книгою, як її вибрати на свій смак і уподобання. Вашу увагу захоплять яскраво оформлені книжково-ілюстративні виставки. Тут крім книг, представлені дитячі поробки, казкові герої, ляльки, тощо.

При відділі працює гурток «Кижкова лікарня», де члени гуртка допомагають книгам отримати нове життя.

Для батьків у відділі створена служба інформаційного комфорту сім′ї, де разом зі своєю дитиною можна відвідати вечори сімейного спілкування, різноманітні літературні ігри, конкурси, шоу. А також отримати консультацію щодо виховання дітей, сімейного читання та створення у сім′ї атмосфери поваги та доброзичливості.

Відділ роботи з користувачами-учнями 5-9 класів та ОДЧ.  Завітайте до відділу роботи з користувачами-учнями 5-9 класів та організаторами дитячого читання, де на вас чекає бібліотекар Людмила Петрівна Онда.

Тут порадять нові книги, запропонують літературу за шкільною програмою, нададуть повну і необхідну інформацію. 

* Читальний зал для учнів 1 – 9 класів.  

Лише тут ти знайдеш відповіді на найскладніші запитання, пірнувши у світ енциклопедій, довідників та словників. Тобі допоможуть підготувати домашнє завдання, написати реферат. А захочеш – зможеш прийти на засідання клубу за інтересами «Родина», який очолює бібліотекар читального залу Світлана Андріївна Баклан.

Районна бібліотека виграла гранд  по програмі «Бібліоміст». В результаті ми отримали комп’ютери, оснащені сучасним програмним забезпеченням, веб-камерами та  безкоштовний  доступ до мережі Інтернет, а кольоровий принтер ми отримали в подарунок від ПАТ «2-ге ім.Петровського». Така подія є дуже важливою для дітей, адже тепер отримувати знання та корисну інформацію зможе кожен, хто завітає до районної бібліотеки для дітей. Безкоштовний Інтернет учням, студентам допоможе в навчанні, а педагогам – у роботі.

 

 

 

 

© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47