Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Головна » Новини бібліотеки

  2017 рік оголошений Роком Японії в Україні. 12 вересня в районній бібліотеці для дітей відбувся День Японії. Весь день був присвячений країні Вранішнього Сонця і включав низку цікавих та різноманітних масових заходів: інформаційна година «2017 рік – Рік Японії в Україні», презентація виставки-інсталяції «Пізнаємо тонкощі Сходу», віртуальна подорож «Японія – країна Вранішнього Сонця», інформкоктейль «Цікавинки Японії», перегляд мультфільму «Навколо світу за 80 днів. Японія». В цей день читачі мали змогу ближче познайомитися з географією, історією, культурою, традиціями, звичаями, художньою літературою цієї країни, дипломатичними і економічними відносинами України з Японією. Якщо запитати в першого зустрічного, що він знає про Японію, більшість людей скажуть, що це країна сакури, гейш і кімоно. Але, виявляється, в Країні Вранішнього Сонця є ще багато цікавого. Адже Японія – дивовижна країна. І в День Японії в бібліотеці читачам ця країна відкрила свої таємниці та загадкові традиції. Протягом всього дня в бібліотеці звучала чарівна японська музика. Тут можна було випити чашечку зеленого чаю – улюбленого напою японців. Широко відомо, що чаювання у японців – не буденна справа. Чайна церемонія – це таїнство, до якого особливо готувалися і проводили його в шанобливій урочистій обстановці. Цьому таїнству навчалися учні 4-А класу (кл.керівник Вихрист Н.В.) Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» під час літературного круїзу «Відкриваємо Японію разом». Всі охочі мали можливість взяти участь у майстер-класі з японського мистецтва орігамі. Родзинкою дня стала дегустація бібліоцукерок «Читайка», начинкою яких були: вислови видатних людей про книги, читання; схеми складання подарункової листівки (орігамі ). Всі відвідувачі щиро дякували за «сонячний» день в бібліотеці! І дуже приємно звучало: Сайонара!

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 13 | Додав: Адміністратор | Дата: 12.09.2017 | Коментарі (0)

  Ми живемо в молодій незалежній державі. Нашому поколінню випало складне й відповідальне завдання – відродження української державності, мови, нації, будувати європейську Україну, стати частиною європейської спільноти. За нас ніхто цього не зробить. «Кожна людина народжується для якоїсь справи» – писав Е. Хеменгуей. Справа сучасної молоді – це відродження не тільки незалежної гуманної держави, а й держави щасливих і успішних людей. Нещодавно наша країна відсвяткувала річницю Незалежності - 26 років. На перший погляд, це не так вже і багато, але цілі століття передували цій важливій сторінці історії України. Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі ― в нашій славній Україні. Cучасний світ – багатомірний, динамічний і суперечливий. Це світ складних альтернатив, тривог і надій. Жити нині ізольовано від світового співтовариства практично неможливо жодній країні. Тому важко знайти країну, яка б не вступала в стосунки з іншими державами. Європа не навколо нас. Вона - у нас самих. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Про це розповідалося на першому уроці «З Україною в серці крокуємо до Європи», який було проведено в районній бібліотеці для дітей для учнів 6-го класу НВК №2. Діти переглянули слайдову презентацію «Дива Європи», прийняли активну участь у фотовікторині «Моя Україна», іграх: «Юний знавець Європи», «Соняшник знань», «Європейські рекорди» та ін. А на закінчення написали побажання, якою вони хочуть бачити свою Батьківщину в майбутньому. Нехай же дитячі мрії збуваються!

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 23 | Додав: Адміністратор | Дата: 04.09.2017 | Коментарі (0)

  З народженням, країно! Щасливі ми, що народилися й живемо на чудовій, багатій землі, у славній Україні. Напередодні головного державного свята - Дня Незалежності, до районної бібліотеки для дітей завітали вихованці дошкільного закладу «Світлячок» і взяли активну участь у святі єднання «Слава прадідів наших - моя Україна» . Діти прослухали розповідь про головне свято нашої країни , про державні та народні символи України. З задоволенням маленькі українці читали вірші та співали пісні про свою рідну країну. Цікаво пройшли ігри «Чим багата наша Україна?», «Ложку передай – страву українську називай» та ін. А на завершення заходу всі з задоволенням смакували морозивом.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 31 | Додав: Адміністратор | Дата: 28.08.2017 | Коментарі (0)

  В рамках обласної бібліотечної акції «Читай, я буду слухати!» районна бібліотека для дітей для своїх маленьких користувачів провела ряд заходів за темами: «Чарівний світ української міфології» за книгою Винничук Ю.П. Чеберяйчики Гопля і Піпля; «Звичаї українців у народному календарі» за книгою Бердник О. Серце Матіоли; «Збережемо природу – збережемо себе» за книгою Кобзар В.Ф. Про велике зелене дерево; «Моя Батьківщина – Україна» за книгою Сокол А.В., Конечна О.М. Моя країна – Україна. Разом з бібліотекарями, вчителями, батьками діти читали книги, а потім слухали музичні твори, грали в різноманітні ігри, майстрували, а також з задоволенням обговорювали прочитане та висловлювали власні думки. Бібліоакція триває!!! Попереду Вас чекає ще багато цікавого! Запрошуємо всіх маленьких читайликів до нашої книгозбірні.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 34 | Додав: Адміністратор | Дата: 28.08.2017 | Коментарі (0)

 Олександрівська районна бібліотека для дітей відвідала дитячий майданчик з казковим диліжансом "Мандруємо у Книголенд"

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 18 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.08.2017 | Коментарі (0)

    В рамках програми літніх читань «Бібліотека – веселкове місто творчості і радості» працівники районної бібліотеки для дітей завітали до оздоровчого табору «Жовтень» з розважально – ігровим заходом «Літо. Книга. Творчість.». Літо – це пора відпочинку та розваг. Тож діти разом з бібліотекарями подорожували Країною гри: «Водоноси», конкурс пантоміми «Німий», «Зав’яжи хустинку», « Хто швидше?», « Склади слово» та ін., з цікавістю ознайомились з новинками літератури та періодики.

   У конкурсах та розвагах час пролетів непомітно. Діти продемонстрували гарні знання, отримали позитивні враження та радісні емоції. Всім дуже сподобалась ця зустріч, про що свідчили слова вдячності від учасників заходу.

   Літо у розпалі, можна робити стільки цікавих і веселих речей! Літні читання в бібліотеці продовжуються. Отож, книгозбірня для дітей запрошує всіх бажаючих до проведення цікавого, змістовного, корисного дозвілля.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 32 | Додав: Адміністратор | Дата: 19.07.2017 | Коментарі (0)

    9 червня до районної бібліотеки для дітей завітали школярі з табору НВК КЗ «Олександрівське НВО №2». Для них працівники бібліотеки організували читацький марафон «Книжкова посмішка літа». Казкові герої Зайчик з Слимачком провели для дітей ігри: «Саджаємо картоплю», «М’яч у тунелі», «Обручі», «Спритність», «Листоноша», «Хто швидше?» та спортивний конкурс. На закінчення свята діти з задоволенням переглядали мультфільми, ласуючи солодкими призами.  

 Літні читання стартували! Бібліотека для дітей запрошує юних читачів відвідувати різноманітні заходи протягом всього літа!

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 38 | Додав: Адміністратор | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

 У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня біля приміщення районної бібліотеки для дітей працював бібліомайданчик, на якому була проведена розважально-ігрова програма «Місце зустрічі – книжкова країна ». Під час заходу діти приймали участь в іграх: «Виклади сонечко», «Вправний шофер», «Збери багаж», «Гав - няв», «Хто швидше?», змагалися в конкурсі на вправність, конкурсі малюнка на асфальті, демонстрували спритність у вправах з м’ячем , складали пазли. Усі учасники свята отримали солодкі флаєри – запрошення до бібліотеки, а бажаючі зробили світлини з казковими героями.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 42 | Додав: Адміністратор | Дата: 01.06.2017 | Коментарі (0)

  Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у дітей щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними. Саме з цією метою в дитячій бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Країна казкова – країна книжкова». До бібліотеки для дітей завітали маленькі гості, діти старших груп ДНЗ № 3 «Сонечко» , разом зі своїми вихователями. Екскурсію провела бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Наталія Литвин, яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками. Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, ознайомила з тематичними полицями дитячого фонду, а також розповіла про періодичні видання які отримує бібліотека. У дівчаток особливе захоплення викликали журнали «Принцеса», «Барбі» , а хлопчиків захопили книги про динозаврів та автомобілі . Цікавим доповненням екскурсії стала лялькова міні – вистава «Казка про книжку». Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. І нехай, це було тільки перше знайомство з бібліотекою, та свято пройшло в теплій, дружній атмосфері. Закінчилась екскурсія побажанням бібліотекарів: «Завітайте до нас ще, любі дітки! Бібліотека чекає з радістю вас!»

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 37 | Додав: Адміністратор | Дата: 29.05.2017 | Коментарі (0)

     21 травня - День пам’яті жертв політичних репресій. Політичні репресії в Україні розпочалися з двадцятих років минулого сторіччя. В країні розпочалося масове фабрикування справ і політичних процесів. Вишукувались так звані "вороги народу" та "буржуазні націоналісти". Постраждала в основному інтелігенція - люди, які мислили не так як потрібно було владі. Від політичних репресій постраждало понад 80% українських письменників і поетів. Був знищений цвіт нації - українська інтелігенція. В атмосфері страху, наклепів та насильства було виховане ціле покоління. В районній бібліотеці для дітей оформлена постійно діюча книжкова виставка "Це моя Україна, це моя Батьківщина", в якій є полиці, присвячені політичним репресіям. Біля цієї виставки проводяться огляди життя та творчості репресованих письменників під назвою "З полону забуття", проходять краєзнавчі години про репресованих громадян Олександрівщини "У світлі воскреслої правди" за книгою "Реабілітовані історією".

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 52 | Додав: Адміністратор | Дата: 17.05.2017 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 12 13 »
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47