Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Головна » Конкурси і проекти

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 33 | Додав: Адміністратор | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

Підведені підсумки обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», який проводився 20 червня - 1 вересня 2017 року Кіровоградською обласною бібліотекою для дітей ім. Т. Г. Шевченка за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації. Юні читачі бібліотек сіл, селищ і міст області, під час літніх канікул, активно долучилися до творчого конкурсу. Оргкомітет бібліотеки отримав від дітей 11-18 років 120 творів – 71 прозовий і 49 поетичних. За Умовами конкурсу необхідно було визначити 14 кращих творів у двох вікових категоріях 11-13 і 14-18 років та 7 номінаціях (по одній роботі-переможцю у кожній номінації). Обласне журі розглянуло та визнало кращими 13 робіт, які надіслані до Національної бібліотеки України для дітей (м. Київ) для участі у другому підсумковому турі Всеукраїнського конкурсу, серед них - вікова категорія 11-13 років, номінації: - «Так, я люблю Україну!» – Лушпай Олена, 12 років, смт Олександрівка; - «Безмежний світ моєї уяви» – Штим Владистав, 11 років, смт Олександрівка; Вітаємо переможців та бажаємо перемоги у всеукраїнському турі.

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 294 | Додав: Адміністратор | Дата: 08.09.2017 | Коментарі (0)

З метою формування у дітей та підлітків патріотичних почуттів, розвитку естетичної свідомості, створення умов для реалізації їх творчих здібностей та талантів, з 20 червня по 01 вересня 2017 року на Кіровоградщині проводиться обласний етап Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули». Конкурс проводиться у два тури (1-й – на обласному рівні, 2–й у м. Києві – з 1 вересня по 30 вересня). Конкурс проводиться в електронному форматі. У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 2-х вікових категоріях: читачі-учні (вихованці) 11-13 років; читачі-учні (вихованці) 14-18 років. Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують прозовий або поетичний твір, який за темою відповідає певній номінації. Конкурс проводиться у 7 номінаціях: «Знайомтеся — це ми!» «Так, я люблю Україну» «Природа — джерело натхнення та краси» «І в кожному із нас уже живе філософ!» «Моя майбутня професія» «Безмежний світ моєї уяви» «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!» Олександрівський район на обласному етапі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули» представлятимуть: Владислав Штим, Карина Воропай, Олена Лушпай, Дарія Костенко, Олександр Баклан.
Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 311 | Додав: Адміністратор | Дата: 10.08.2017 | Коментарі (0)

   Бірківська сільська бібліотека в рамках Національного проекту “Україна читає дітям” провела свято-зустріч “Читаюча людина – успішна людина». На зустріч запросили Вікторенко Надію Андріївну, вчителя української мови та літератури, яка розповіла дітям про родинну реліквію «Кобзар» Т.Г.Шевченка, який подарували їй батьки ще в дитячі роки (1960 року видання), з яким вона не розлучається і нині. Саме батьки привили їй любов до книжки. Розповіла Надія Андріївна і про перші читацькі кроки та як полюбляла засиджуватися у бібліотеці . У дитинстві , як і всі діти дуже любила казки. Маленькі читачі з захопленням слухали розповідь про перші книги та казки. Прочитала Надія Андріївна дітям свої улюблені вірші Т.Г. Шевченка "Заповіт", уривок з поеми "Наймичка", "Садок вишневий коло хати", "Мені тринадцятий минало" та інші. Та особливе місце в її житті займав «Кобзар», якому завдячує в житті, який навчив її бути сильною, мудрою, любити свій народ, свою землю, свою Україну. Книги допомагають їй і сьогодні в професійній діяльності. Вона є автором методичних розробок уроків. ЇЇ досвід використовують на уроках української літератури вчителі області. Завдяки книгам вона досягла значних успіхів у своєму житті. Вікторенко Н. А. є відмінник освіти України, за сумлінну працю нагороджена грамотами Міністерства освіти України. Книги і зараз дають їй неоціненну духовну силу й естетичну насолоду. Без книги вона просто не була б такою якою вона є. Вікторенко Н.А. побажала, щоб діти більше читали, любили і поважали книгу. «Хто хоче досягнути успіхів у житті полюбіть книжку і не розлучайтеся з нею. Вона ваш порадник і друг» – сказала вона закінчення заходу . Діти подякували їй за цікаву розповідь

   Розуміївська сільська бібліотека провела в рамках проекту зустріч юних читачів бібліотеки на ігровому майданчику з вчителем літератури Оксаною Іванівною Лисенко, яка читала дітям одну з найулюбленіших її казок Г.Х.Андерсена «Кресало».

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 453 | Додав: Адміністратор | Дата: 10.08.2017 | Коментарі (0)

   В рамках Національного проекту "Україна читає дітям" Несватківська сільська бібліотека Олександрівського району провела зустріч з Оленою Миколаївною Толкач (завідуючою Несватківським сільським клубом, солісткою Олександрівського РБК). Запрошена гостя розповіла про свою улюблену поетесу Лесю Українку та її твори. Під час бесіди було обговорено з дітьми різноманітність тем творів великої поетеси. Обговорено також популярний твір Лесі Українки "Лісова пісня" де показано зображення світу людини й світу природи в їх гармонійних і суперечливих взаєминах, оспівування краси людських взаємин, пориву до щастя, незбагненної сили великого кохання. В Михайлівській сільській бібліотеці Олександрівського району відбулася зустріч з завідуючою Михайлівським сільським будинком культури Карімовою Іриною Анатоліївною, вона пропрацювала в Михайлівському сільському будинку культури 10 років, розвиває таланти села. Привітала дітей з участю в акції і розпочала свою розповідь такими словами: "Гадаю, особливо представляти вам цього письменника не треба. Варто лишень назвати його прізвище - Всеволод Нестайко!" На обличчях дітей з явилися усмішки, тому що всі вони не один раз читали цікаві, фантастичні розповіді цього автора. Ірина Анатоліївна розповіла коротко розповіла про улюбленого письменника, а також про свою улюблену повість-казку "В Країні Сонячних Зайчиків", про живого зайчика з довгими вушками та його лісовими друзями, про їхні лісові пригоди. Дітлахи навперебій доповнювали її розповідь, тому що всі читали цю повість-казку і навіть самі зачитували уривки з книги. На завершення Ірина Анатоліїївна побажала всім дружити і дорожити дружбою, як навчає книга, поважати і допомогати один одному, як це робили лісові мешканці, і бути веселими. Напередодні Шевченківських днів в Любомирській сільській бібліотеці Олександрівського району відбулася цікава і захоплююча зустріч учнів-читачів з вчителем Вищеверещаківської філії Наталією Григорівною Годованець. В цій пізнавальній зустрічі дітей було ознайомлено з історичними фактами життєвого шляху Т.Г. Шевченка. Вчитель Наталія Григорівна зачитала напам’ять свій улюблений вірш «Село» з Малого Кобзаря. Цей вірш вона вивчала ще в шкільні роки. І він припав її до душу ще будучи дитиною, тому що все своє життя вона прожила в селі . І краєвиди рідного села не можуть нікого залишити байдужими. Діти підтримали її і також зачитали вірші які вони вивчали в школі «Садок вишневий коло хати», «Тополя», «Думи мої думи», «Вітер з гаєм розмовляє». Зустріч завершилася загальним декламуванням вірша «Заповіт» .

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 314 | Додав: Адміністратор | Дата: 10.08.2017 | Коментарі (0)

УМОВИ проведення в області Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «КНИГОМАНІЯ-2017».

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 411 | Додав: Адміністратор | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

7 квітня в районній бібліотеці для дітей відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016» серед учнів 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Учасники районного туру, яких було 20 осіб, показали свої знання класичної та сучасної дитячої літератури під час проведення ряду конкурсів, вікторин, відповідей на анкети. Члени журі обрали двох переможців, які будуть представлять наш район на третьому етапі конкурсу в обласній бібліотеці для дітей ім..Т.Г.Шевченка 21 квітня.

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 381 | Додав: Адміністратор | Дата: 08.04.2016 | Коментарі (0)

В районній бібліотеці для дітей відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2015», який визначив найкращих читачів району серед учнів 6-7 класів. В конкурсі прийняли участь бібліотеки шкіл райцентру та сільські бібліотеки, які представили до участі у районному Конкурсі переможців І етапу (шкільного, сільського) – по одному учню 6 та 7 класів. Члени журі (представники відділу культури, освіти, громадськості) оцінили знання учасників та визначили переможців. Серед учнів 6 класів перше місце посіла читачка Підлісненської сільської бібліотеки (бібліотекар Любов Ободовська) Галушка Тетяна, друге – Бобейко Софія – учениця Олександрівського НВК №2 (шкільний бібліотекар Людмила Давидова), третє – Крикун Надія (с. Триліси, сільський бібліотекар – Ольга Крикун). Серед учнів 7 класів перше місце отримала учениця Несватківського НВК Безпалько Наталія (сільський бібліотекар – Юлія Бібко), друге – учениця Єлизаветградківського НВК Єщук Аліна (бібліотекар МБ Вікторія Трегуб), третє – Шпичак Вікторія (с.Голикове, сільський бібліотекар Віта Ставенко). Слід також відмітити учасників конкурсу з Олександрівського НВК №2 ученицю 7 класу Дюдюнову Василису, Олександрівського НВК №3 Корсун Діану (7 клас), Панку Дмитра (6 клас), учасників конкурсу з сіл Бірки (Ліза Тринковська, Каріна Рябошапка), Красносілки (Денис Мельник), Івангород (Лустов Андрій), Єлизаветградківка (Каріна Корінець), Голиково (Яровий Іван). Організаційний комітет районного конкурсу вдячний приватному підприємцеві С.В.Литвину за надання призів для переможців, а також велика подяка члену літературно-мистецького об’єднання «Крила» Наталії Купчинській, яка подарувала власну книгу кожному учаснику конкурсу «Найкращий читач району – 2015».

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 529 | Додав: Адміністратор | Дата: 16.04.2015 | Коментарі (0)

Бірківська сільська бібліотека в рамках Національного проекту «Україна читає дітям» запросила сільського голову Поліщука О.І. Олександр Іванович розповів дітям про перші читацькі кроки, про дитячу любов до героїчних українських казок, а пізніше, в підлітковому віці - захоплення пригодницькими книгами. Та особливе місце у його житті займала книга Сат-Ок «Білий Мустанг», яка навчила його бути сильним , мудрим і справедливим. Діти з цікавістю слухали розповідь, задавали питання і взяли книги цього автора читати. Сільський голова побажав дітям, щоб книга стала для них вірним і надійним порадником в майбутньому дорослому житті. Любомирська сільська бібліотека в рамках Тижня дитячого читання провела зустріч з вчителем – пенсіонером Товкун Ларисою Іванівною, яка читала та розповідала про своє враження від улюбленої книги її шкільних років «Острів скарбів» Р.Стівенсона.

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 595 | Додав: Адміністратор | Дата: 31.03.2015 | Коментарі (0)

                                  До уваги читачів-дітей та їхніх батьків!!!

Повідомляємо, що Національна бібліотека України для дітей оголосила про початок проведення сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду», який проводиться під патронатом Міністерства культури України за підтримки Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану, Національного видавництва дитячої літератури «Веселка». Основна мета Конкурсу – формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни, збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їхнього вкладу у відстоювання незалежності України. До участі у конкурсі запрошуються читачі бібліотеки віком від 6 до 16 років. З Положенням про проведення конкурсу можна ознайомитися, завітавши до нашої бібліотеки.

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 508 | Додав: Адміністратор | Дата: 10.02.2015 | Коментарі (0)

1 2 »
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47