Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Головна » Новини бібліотеки

Всеволод Нестайко – автор, чиї твори для дітей увійшли до золотого фонду дитячої літератури. Ім’я В.Нестайка чи не найпопулярніше серед читачів шкільного віку . Кожна його книга – це захоплюючі пригоди, витівки героїв будь – якого твору. 30 січня виповнилося 85 років від дня народження письменника. Незвичайний урок української мови і літератури пройшов в НВК №3 для 6-х класів . До учнів в клас завітали працівники районної бібліотеки для дітей Литвин Н.Г. та Баклан С.А. для проведення заходу - літературної години «Нестайко - неперевершений творець української дитячої книги». Бібліотекарі запропонували учням переглянути слайдові презентацію за життєвим і творчим шляхом письменника. Увагу дітей було звернео на те , що на дитячі роки Всеволода Нестайка випала війна, коли хлопчику виповнилося 11 років. Тому і більшість героїв книг автора саме одинадцятилітні. Письменник вважав . що побути дитиною юму завадила війна, тому і став він дитячим письменником щоб у творах повертатись у дитинство, догратись, досміятись.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 399 | Додав: Адміністратор | Дата: 02.02.2015 | Коментарі (0)

Пропаганді правових знань серед юних читачів Олександрівщини сприють організація та проведення щорічного Всеукраїнського тижня права, який в цьому році проходив з 8 по 13 грудня. Районною бібліотекою для дітей під час Тижня з учнями 8 - 9 класів було проведено урок правових знань «Незнання законів не звільняє від відповідальності». З учнями 4-х класів НВК №3 провідний бібліотекар Наталія Литвин провела гру-конкурс «Правовий букварик», де учні прийняли участь у ряді конкурсів, вікторин, які допомогли їм краще дізнатись про права маленьких громадян нашої країни. З учнями 7а класу бібліотекар Людмила Рибалка провела правову годину «Абетка правової мудрості».

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 335 | Додав: Адміністратор | Дата: 22.12.2014 | Коментарі (0)

В районній бібліотеці для дітей відкритий доступ як на абонементі, так і в читальному залі. Крім того, на абонементі для найменших читачів створено зону відпочинку з низенькими місцями для сидіння, ігровим столиком. А нещодавно оформлена цікава виставка нової літератури для читачів молодшого віку.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 329 | Додав: Адміністратор | Дата: 08.12.2014 | Коментарі (0)

Учні 2А класу НВК №2 завітали до бібліотеки на казковий урок, який з ними провела провідний бібліотекар молодшого відділу Наталія Литвин. Вона розповіла цікаві факти про КАЗКУ: різновид казок, їх створення, написання, оформлення; познайомила дітей з найцікавішими, найкрасивішими казками, які знаходяться у фондах нашої бібліотеки. А потім діти читали власні казки, які вони придумали, написали та оформили малюнками, аплікаціями.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 349 | Додав: Адміністратор | Дата: 02.12.2014 | Коментарі (0)

Українська бібліотечна асоціація запропонувала всім бібліотекам взяти участь 30 вересня у загальноукраїнських акціях, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек. Олександрівська районна бібліотека, шкільні, сільські бібліотеки в цей день або напередодні проводили День Відкритих Дверей, використавши девіз УБА 2014 року «Бібліотек@ - територія єдності», проводили акції, спрямовані на популяризацію читання, книги: «Україна читає дітям», «А ми читаємо». Районна бібліотека для дітей провела екскурсію для читачів «Бібліотека для тебе, бібліотека для всіх» та з учнями 2А класу НВК №2 організувала біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко, що знаходиться в центрі нашого містечка, голосні читання віршів поета: діти читали вірші хором та послідовно (ланцюжком), а також слухали вірші Кобзаря та розповідь про нього працівників районної бібліотеки (Наталія Литвин), шкільної бібліотеки (Людмила Давидова), класного керівника (Лілія Миколаївна Дубенюк). Шкільним бібліотекарем ЗОШ №1 Євгенією Воропай з учнями 9А класу проведено Шевченківський марафон в приміщенні шкільної бібліотеки. Учні 8А класу НВК №3 з шкільним бібліотекарем Ларисою Лушпай провели голосні читання віршів Тараса Григоровича біля пам’ятника поетові, який знаходиться на території їхнього навчального закладу.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 404 | Додав: Адміністратор | Дата: 07.10.2014 | Коментарі (0)

25 вересня на приміщенні Олександрівської районної дитячої бібліотеки з нагоди 210-ої річниці від дня народження відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Міхалу Грабовському. Польський письменник “української школи”, літературний критик, публіцист, історик, фольклорист, який більшу частину свого життя (1825-1850рр.) провів в Україні в тому числі й в Олександрівці, зробив значний внесок у літературний літопис, вивчення історії, археології, фольклору українських земель, для України, для польсько-української дружби. Тож віддати данину шани і поваги видатній людині зібралися ініціатори заходу, жителі Олександрівки, представники польської громади м. Кіровограда, заступник голови обласної державної адміністрації Віта Атаманчук, голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка, Олександрівський селищний голова Василь Захаров та інші.

 

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 405 | Додав: Адміністратор | Дата: 26.09.2014 | Коментарі (0)

«Україна – єдина країна» - таку назву мав перший урок, проведений у школах нашої держави. Працівники Олександрівської районної бібліотеки прийняли участь у проведенні таких уроків: Баклан Світлана Андріївна спільно з класним керівником у 8Б класі НВК №3, Литвин Наталія Григорівна – в 6А класі НВК №2, Рибалка Людмила Іванівна провела перший урок для учнів 7Б класу НВК №2.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 365 | Додав: Адміністратор | Дата: 03.09.2014 | Коментарі (0)

    В районній бібліотеці для дітей вперше відбувся майстер-клас  з кубика - рубика.

Це була зустріч відпочинку, розвитку реакції, швидкості, логічного мислення.

А провели її колишній  працівник дитячої  бібліотеки – Стукало Жанна Миколаївна зі своїм онуком, Тищенком Максимом, учнем 7 класу. Максим проживає в сусідній державі – Росії, а до бабусі приїжджає на канікули. Дізнавшись про захоплення  Максима ми запросили його на зустріч з учнями 1 – 3 класів ЗОШ №1.

     З розповіді бабусі ми дізналися , що Максим присвячує багато часу тренуванням. Всього у нього 17 кубиків різної конфігурації. Неодноразово приймав участь в чемпіонатах зі швидкісного складання кубика Рубіка ( м. Москві, м. Ярославлі ), займаючи призові місця.  Показуючи свою майстерність, Максим ділився досвідом, як при допомозі  логіки, мислення, алгоритмів швидкісно скласти кубик Рубіка. Діти були в захопленні і всім хотілось випробувати себе.

    На закінчення зустрічі всі запрошені подякували гостям, а Максиму побажали подальших творчих успіхів. Бібліотекарі і надалі працюватимуть в напрямку виявлення  творчих, обдарованих здібностей дітей , які  за  допомогою бібліотеки  представлятимуть свої захоплення   одноліткам.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 438 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.06.2014 | Коментарі (0)

 Ось і промайнув ще один навчальний рік, попереду літні канікулиТепер можна відпочити від школи, набратися сил. Але наші діти ще не поспішають покинути шкільний двір на ціле літо, протягом червня вони мали можливість проводити своє дозвілля у оздоровчих літніх  таборах, які діли при всіх  школах райцентру. Літо - найулюбленіша пора для всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок біля моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книг. Олександрівська районна бібліотека для дітей радо зустрічає всіх юних читачів у своїй літературній світлиці. Бібліотекарі все роблять для того, щоб діткам було комфортно і цікаво спілкуватися, проводити вільний час,

  Протягом червня на екскурсію до бібліотеки завітали учні початкових класів ЗОШ №1    ( 1-3 кл.), НВК №2 ( 1-4 кл), НВК №3 (2-4 кл).Заходи  в бібліотеці проходили  під назвою « У веселковий край канікул підемо разом – я і ти!» », де бібліотекарі знайомили маленьких читачів зі світом книг, намагаючись проводити цікаві екскурсії, мультимедійні вікторини та презентації. Із великим задоволенням діти приймали участь в ігрових конкурсах «Хто Я?», « Одягни казкового героя», « Поле чудес».

      Літо в бібліотеці  триває! Попереду на нас чекають ще багато зустрічей з нашими читачами, де діти зможуть проводити вільний час: розважатися, грати в ігри, дивитися мультфільми, ділитися своїми враженнями, спілкуватися в соцмережах: «Вконтакті», «Скайпі», «Однокласниках». Наш колектив радо ознайомить їх їз безліччю цікавинок у світі книги.

 

 

 

 

 

                                           

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 380 | Додав: Адміністратор | Дата: 18.06.2014 | Коментарі (0)

 Щороку 1 червня, в перший день літа , відзначається  Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб  росли вони здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

В районній бібліотеці для дітей цікаво пройшло свято-розвага « Щоб сонце світило дітям , а діти всміхались йому», під час якого діти прийняли участь в правознавчій казковій вікторині , разом з казковими героями побували в Сонячній країні і виконали «Танок каченят» , а також пройшли конкурсну програму – маленьке тренування серед юних туристів. Бібліотека також оформила розгорнуту книжкову виставку популярних дитячих письменників, яка викликала інтерес у дітей та їх батьків/ То ж з цікавою книгою почалося літо для юних читачів .

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 389 | Додав: Адміністратор | Дата: 05.06.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 »
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47