Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Головна » Новини бібліотеки

 Перший урок у школах Олександрівщини був присвячений 75 – річчю Кіровоградщини. В актовому залі Олександрійського НВК №2 на перший урок 1 вересня «Кіровоградщина – мій рідний край» зібрались учні шостих – сьомих класів. Шевчук Любов Михайлівна, класний керівник 7 класу, ознайомила дітей з історією створення Кіровоградської області, а бібліотекар районної бібліотеки для дітей Людмила Іванівна Рибалка прове6ла історичну вікторину «Стежками рідного краю», приймаючи участь в якій, діти змогли показати свої знання з історичного минулого Олександрівщини, її сьогодення, розповісти про знатних і знаних земляків нашої малої Батьківщини.
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 704 | Додав: Адміністратор | Дата: 04.09.2013 | Коментарі (0)

   Районна бібліотека для дітей, як і всі бібліотеки Олександрівщини вивчають і запроваджують кращий досвід бібліотек країни з організації вільного доступу до документних ресурсів, створення комфортних зон  для  користувачів.   Так, на абонементі для найменших читачів районної бібліотеки для дітей створено зону відпочинку з низенькими стільчиками для сидіння, ігровим столиком, руками працівників бібліотеки виготовлено і книжкову шафу для дошкільнят «Мої перші кроки в бібліотеці».     
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 656 | Додав: Адміністратор | Дата: 16.08.2013 | Коментарі (0)

  На виконання плану заходівз підготовки та відзначення 1025-річчяХрещенняКиївськоїРусіпрацівники бібліотеки для дітей спільно з архімандритом Феодосієм, кліриком Свято-Успенської церкви в оздоровчому таборі « Жовтень» провели зустріч «Свято, дароване Богом».
   Отець Феодосій в доступній для дітей формі змістовно розповів про запровадження князем Володимиром християнства на Русі, пояснив, чому він зупинив свій вибір  саме на християнстві візантійського зразка, які історичні події слугували цьому. Діти дізналися про значення хрещення Київської Русі , а саме: досягнення цілісності та могутності держави , зміцнення внутрішнього становища та зростання міжнародного авторитету. З задоволенням діти переглянули уривки з фільму «Сказання про Хрещення Русі» та ознайомилися з книжковою виставкою «1025 – річчя хрещення Київської Русі». А на закінчення зустрічі було проведено вікторину, за участь в якій діти отримали солодощі.

      

   


Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 699 | Додав: Адміністратор | Дата: 26.07.2013 | Коментарі (0)

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України щодо соціального захисту сімей , в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, 10 липня на базі районної бібліотеки прведено засідання круглого столу на тему "Сімейний затишок - дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківського піклування " за участю прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу.
Працівники бібліотеки для дітей взяли участь в засіданні круглого столу.  В той час, коли з батьками обговорювались проблемні питання ,  дітей ознайомили з цікавими дитячими книгами та журналами. Діти з задоволенням прийняли участь в інтелектуальних та рухливих іграх і  за свої знання та вміння отримали в дарунок солодощі.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 674 | Додав: Адміністратор | Дата: 16.07.2013 | Коментарі (0)

6 липня 2013 року працівники районної бібліотеки для дітей відвідали мальовничий куточок Кіровоградщини - хутір Надію. Саме тут , напередодні свята Івана Купала , проходив туристичний вікенд, в якому взяли участь і працівники бібліотеки. Для відвідувачів садиби-музею був проведений концерт.Бібліотечні працівники організували змістовне дозвілля для дітей школи-інтернату , які в цей день приїздили на екскурсію : провели літературно - розважальний квест "Веселковий світ дитинства"

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 704 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.07.2013 | Коментарі (0)

«Права нам Конституція дала».Під такою назвою в оздоровчому таборі «Жовтень» пройшла година факту, яку провели працівники районної бібліотеки для дітей спільно з бібліотекарем табору Аліною Кривошея. Дітей  ознайомили з Державними символами України та Конституцією України. А різні ігрові завдання допомогли розширити та уточнити знання дітей по історії нашої Батьківщини.
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 671 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.06.2013 | Коментарі (0)

 6 червня в районній бібліотеці для дітей працівники обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара для  бліотекарів сільських бібліотек Олександрівського району провели літній курс бібліотечної інноватики. Перед бібліотекарями виступили: заступник директора обласної бібліотеки для дітей з наукової роботи Ліпей Олена Вікторівна ("Сучасні аспекти бібліотечного обслуговування дітей в сільській місцевості. Знайомство з різними техніками промоції читання серед дітей і підлітків"); провідний методист відділу розвитку дитячих бібліотек і маркетингу Босюк Лариса Сергіївна ("Аналітичний портрет сільських бібліотек Олександрівщини: методичний огляд"); завідуюча відділом компютерних технологій Котова Оксана Анатоліївна ("Використання Інтернет - технологій в роботі бібліотеки: практичні рекомендації"); бібліотекар 1 категорії відділу дитячого та сімейного читання Мефодюк Наталія Анатоліївна ("Бюро читацьких новин: сучасна література для дітей").
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 722 | Додав: Адміністратор | Дата: 14.06.2013 | Коментарі (0)

 Нарешті  розпочалися канікули - це час для активного відпочинку, насиченого яскравими подіями, сюрпризами, цікавими зустрічами, спілкуванням з однолітками. У цьому  переконалися учні молодших класів  загальноосвітніх шкіл Олександрівки, які під час відпочинку в пришкільних таборах завітали до районної бібліотеки для дітей на екскурсію та для участі у масових заходах, організованих працівниками бібліотеки. Дітлахи змогли познайомитися з усіма відділами бібліотеки, переглянути та прочитати книжкові новинки та журнали, пограти в літературні ігри та вікторини, а також взяти участь у подорожі Читай - містом. Бібліотекар читального залу Баклан Світлана провела для учнів перших – других класів загальноосвітньої школи №1 дитячий марафон «Веселковий світ дитинства», учні четвертих класів НВК №2 та перших – других класів НВК №3 прийняли участь у ігровій програмі, проведеній на літньому інформаційно-інтелектуальному майданчику «Зорепад відкритих запитань і відповідей», який працює щоліта для користувачів бібліотеки. Розважально – ігрова програма «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» була проведена з учнями п’ятих класів НВК №2 провідним бібліотекарем Наталією Литвин. Протягом червня – серпня місяця районна бібліотека та сільські бібліотеки району працюватимуть в рамках районної програми «В дитячої книги немає канікул», у рамках якої, в бібліотеках вібудеться безліч пізнавально-розважальних заходів, що сприятимуть популяризації книги та читання, а також організації корисного та змістовного дозвілля дітей у бібліотеці під час літніх канікул. Тож, любі користувачі, влітку бібліотека не відпочиває і не йде на канікули, а з нетерпінням чекає своїх постійних  та нових читачів! Ласкаво просимо!!!
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 666 | Додав: Адміністратор | Дата: 12.06.2013 | Коментарі (0)

 До Великодніх свят працівники районної бібліотеки для дітей оформили виставку  - інсталяцію "Писанку - чарівницю серцем розмережу" та провели з учасниками клубу за інтересами "Родина" літературну подорож на лоні природи "Про Україну говорить писанка.
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 738 | Додав: Адміністратор | Дата: 21.05.2013 | Коментарі (0)

В Олександрівській районній бібліотеці Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочався святом любителів книги «Із книгою і словом поріднися, хай буде книга – твій насущний хліб», проведений з учнями 6 класу загальноосвітньої школи 1-111 ступенів №1 (класний керівник Н.І.Бойко, шкільний бібліотекар Є.М.Воропай). Учасники свята прийняли участь у різних конкурсах та іграх: «Хто багато читає, той багато знає», «Що каже про книгу народна мудрість?», «Вулиця загадок», «Впізнай героя…», бліц – турнірі «Книголюб», літературній грі «Від А до Я».

Завершилось свято визначенням найбільш ерудованих, знаючих любителів книг, якими стали Владислав Шинкаренко, Артем Юрченко, Роман Стороженко, Марина Усатенко.  Захід закінчився в дружному колі бібліотекарів та читачів за самоваром та пирогом, який випекла у вигляді книги бібліотекар Людмила Іванівна Рибалка.

   Під час проведення Тижня до районної бібліотеки завітали самі юні читайлики – дітки з дитячого садочка «Світлячок», які вперше ознайомились з бібліотекою, де працівники закладу не тільки розповіли про книги та журнали, які можна почитати в бібліотеці, а й провели з дітками ігри, в ході яких малята дізнались, як треба поводитись з книгою, берегти її та шанувати. А на закінчення – переглянули мультиплікаційні фільми по найвідоміших дитячих книгах.

   Крім того, протягом весняних канікул у книгозбірні для читачів проводились інтелект – шоу «Читай, думай, грай», казкова мандрівка «Друзі запрошують на свято казки чарівної», година цікавих повідомлень «Люби рідне, читай українське», літературний квест «У пошуках книжкових скарбів».


 

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 744 | Додав: Адміністратор | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 18 19 20 21 22 »
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47