Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Головна » Новини бібліотеки

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього свята в нашому селищі 1 червня біля районного будинку культури пройшло свято «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» проведене районним будинком культури та районною бібліотекою для дітей. У програмі свята відбувся гала – концерт переможців обласних та районних творчих конкурсів, виставка – продаж дитячих виробів на підтримку дітей, які проходять оздоровлення в Староосотському дитячому протитуберкульозному санаторії, майстер-клас перукарського мистецтва. Конкурсно-ігрова програма та конкурс малюнків на асфальті «Моє щасливе дитинство» провели працівники будинку культури та бібліотеки для дітей. Крім того була проведена акція «Дитина читає – Україна процвітає» та акція «Подаруй радість дітям»: збір дитячої літератури, іграшок, коштів для дітей, які перебувають в Староосотському дитячому оздоровчому санаторії, в тому числі дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 656 | Додав: Адміністратор | Дата: 02.06.2015 | Коментарі (0)

 В читальному залі оформлено ілюстративно- книжкову виставку «Будь славен, День Перемоги!», користувачам молодшого віку була запропонована книжкова виставка – хроніка «З книжок про війну, про бої ми читаємо». Районна бібліотека для дітей провела годину спілкування «Ордени моєї родини» з учнями загальноосвітніх шкіл райцентру. Ведуча, бібліотекар читального залу Баклан Світлана, ознайомила присутніх з орденами, які були засновані в 20-30 роках та в роки Великої Вітчизняної війни, а також назвала воїнів - земляків, які були удостоєні високих нагород Батьківщини під час війни та в післявоєнні роки. Розповідь ведучої про Орден Богдана Хмельницького продовжив ветеран Великої Вітчизняної війни Дяченко Петро Михайлович, на грудях якого поряд з іншими урядовими нагородами і Орден Богдана Хмельницького. Бібліотекар Людмила Онда провела з учнями 5А класу НВК №2 історичні коментовані читання «Діти - герої Другої світової війни» по книгах українського письменника - земляка Дмитра Клюєнка «Хлопці з нашого села» та «Лісовичка», в яких розповідається про наших земляків – хлопців з села Підлісне та героїню «Лісовички» Катерину Бодял, яка дожила до Великої Перемоги.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 729 | Додав: Адміністратор | Дата: 22.05.2015 | Коментарі (0)

Олександрівська районна бібліотека для дітей відкрила Тиждень книги літературно-музичним святом «Слався, величайся, зіркою гори, українська книжка серед дітвори» для учнів 2А класу НВК №2, де казкові герої Буратіно, Баба Яга, Котигорошко вітали присутніх зі святом. Крім того, протягом Тижня дитячого читання для учнів молодших класів та дошкільнят провідний бібліотекар Наталія Литвин провела казковий калейдоскоп «У світі казки чарівної», день дошкільнят «Читання з пелюшок». З учнями 5А класу НВК №2 бібліотекар Людмила Онда провела літературну вікторину «Кожна пригода – до роздумів нагода», а учні 6-8 класів побували в поетичній мандрівці «Веселковий віршограй» та прийняли участь у бібліоквесті «В країні Букляндії». Протягом Тижня дитячого читання нагороджувались найактивніші читачі бібліотеки та учасники публічних заходів, проведених як в приміщенні бібліотеки так і за її межами. Закінчилося святкування 2 квітня в Міжнародний день дитячої книги виставкою-переглядом «Світ книги – чисте й невичерпне джерело» до 210 – ї річниці від дня народження відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена та флеш – мобом «Бібліотека. Книга. Читач» перед приміщенням бібліотеки, де діти та бібліотекарі знайомили жителів Олександрівки з книгами – ювілярами 2015 року та пропонували завітати до бібліотеки і взяти книги та періодику для читання.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 680 | Додав: Адміністратор | Дата: 07.04.2015 | Коментарі (0)

Глибше вивчити Шевченкову літературну спадщину, осягнути його філософські думки, краще знати його мистецькі твори допоможе книжкова виставка Олександрівської районної бібліотеки для дітей «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна». Шевченкіана включає понад 80 книг і брошур, статей із журналів і газет. Вона постійно поповнюється новими матеріалами. Протягом Шевченківського тижня працівники бібліотеки провели масові заходи для користувачів бібліотеки. Так, для учнів 5-6 класів бібліотекар Людмила Онда підготувала літературно-музичну вітальню «Вірші Шевченкові дзвенять по Україні вічним дзвоном». А для другокласників НВК №2 (класний керівник Дубинюк Ліля Миколаївна) провідний бібліотекар Наталія Литвин провела Шевченківські читання «Поет, художник, Божий Дар – відомий світові Кобзар», на яких діти дізнались від бібліотекаря цікаві факти з дитинства маленького Тараса, прийняли участь у вікторині та читанні віршів Тараса Григоровича. Отож, читайте і перечитуйте Шевченкове слово, вивчайте його творчість, станьте гідними його заповідей і мрій!

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 718 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)

Щороку 21 лютого народи нашої планети святкують День рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу. Нероздільні між собою українська мова і творчість видатної української поетеси Лесі Українки, день народження якої ми відзначали 25 лютого. Провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Наталія Литвин з учнями третіх класів провела літературну вікторину «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи» під час якої діти змогли пограти в ігри «Знайди зайве слово», «Загадкова торбинка», відповісти на питання мовної вікторини. Леся Українка… Своєю винятковістю і своєю звичайністю, своїм величним і гарним найменням вона нашому люду, українцям, і досі торує дорогу до самих себе: до мови, до родини, до рідної землі, до України. Бібліотекар Людмила Онда з учнями 5А класу НВК № 2 (класний керівник Волошина Марина Федорівна) провела поетичний альбом «Горить зоря її поезії над краєм». Прослухавши розповідь бібліотекаря, учні прийняли участь у вікторині по творчості поетеси, іграх «Підкажи словечко», «Що я чую, що я бачу», «З якого вірша ці рядки?».

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 694 | Додав: Адміністратор | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

При Олександрівській районній бібліотеці для дітей працює центр дитячої ерудиції «Еврика», членами якого є учні 8Б класу НВК №3 (класний керівник Глушина Надія Леонідівна). Чергове засідання – гру -подорож «Масляна на Україні» провела бібліотекар читального залу Світлана Баклан, яка розповіла учням цікаві факти проведення Масляної з показом слайдової презентації, провела народознавчий турнір «Наші обереги» та бліц - турнір «Життя та побут українців». Головною стравою свята Масляної в Україні були вареники із сиром та млинці. Їх їли зі сметаною. Тому й свято в бібліотеці закінчилось пригощанням варениками, млинцями та спалюванням опудала Масляної.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 694 | Додав: Адміністратор | Дата: 19.02.2015 | Коментарі (0)

Всеволод Нестайко – автор, чиї твори для дітей увійшли до золотого фонду дитячої літератури. Ім’я В.Нестайка чи не найпопулярніше серед читачів шкільного віку . Кожна його книга – це захоплюючі пригоди, витівки героїв будь – якого твору. 30 січня виповнилося 85 років від дня народження письменника. Незвичайний урок української мови і літератури пройшов в НВК №3 для 6-х класів . До учнів в клас завітали працівники районної бібліотеки для дітей Литвин Н.Г. та Баклан С.А. для проведення заходу - літературної години «Нестайко - неперевершений творець української дитячої книги». Бібліотекарі запропонували учням переглянути слайдові презентацію за життєвим і творчим шляхом письменника. Увагу дітей було звернео на те , що на дитячі роки Всеволода Нестайка випала війна, коли хлопчику виповнилося 11 років. Тому і більшість героїв книг автора саме одинадцятилітні. Письменник вважав . що побути дитиною юму завадила війна, тому і став він дитячим письменником щоб у творах повертатись у дитинство, догратись, досміятись.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 750 | Додав: Адміністратор | Дата: 02.02.2015 | Коментарі (0)

Пропаганді правових знань серед юних читачів Олександрівщини сприють організація та проведення щорічного Всеукраїнського тижня права, який в цьому році проходив з 8 по 13 грудня. Районною бібліотекою для дітей під час Тижня з учнями 8 - 9 класів було проведено урок правових знань «Незнання законів не звільняє від відповідальності». З учнями 4-х класів НВК №3 провідний бібліотекар Наталія Литвин провела гру-конкурс «Правовий букварик», де учні прийняли участь у ряді конкурсів, вікторин, які допомогли їм краще дізнатись про права маленьких громадян нашої країни. З учнями 7а класу бібліотекар Людмила Рибалка провела правову годину «Абетка правової мудрості».

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 650 | Додав: Адміністратор | Дата: 22.12.2014 | Коментарі (0)

В районній бібліотеці для дітей відкритий доступ як на абонементі, так і в читальному залі. Крім того, на абонементі для найменших читачів створено зону відпочинку з низенькими місцями для сидіння, ігровим столиком. А нещодавно оформлена цікава виставка нової літератури для читачів молодшого віку.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 687 | Додав: Адміністратор | Дата: 08.12.2014 | Коментарі (0)

Учні 2А класу НВК №2 завітали до бібліотеки на казковий урок, який з ними провела провідний бібліотекар молодшого відділу Наталія Литвин. Вона розповіла цікаві факти про КАЗКУ: різновид казок, їх створення, написання, оформлення; познайомила дітей з найцікавішими, найкрасивішими казками, які знаходяться у фондах нашої бібліотеки. А потім діти читали власні казки, які вони придумали, написали та оформили малюнками, аплікаціями.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 740 | Додав: Адміністратор | Дата: 02.12.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 24 25 »
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47