Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Національний проект «Україна читає дітям» 2011
Головна » 2012 » Листопад » 6 » Національний проект «Україна читає дітям» 2011

17:00
Національний проект «Україна читає дітям» 2011
Олександрівська районна бібліотека для дітей в рамках Національного проекту «Україна читає дітям»  в  2011 році провела зустріч «Книга вчить, як на світі жить» з кандидатом педагогічних наук, директором Олександрівської ЗОШ №3, а нині заступником голови Олександрівської РДА Литвин Людмилою Іванівною. За фахом Людмила Іванівна – вчитель історії, краєзнавець.

Своє життя повністю пов′язала зі школою, вихованням молодих учителів, в основі якого є любов до рідного краю. У співавторстві з Б.М.Кузиком видала ряд книг з історії рідного краю, про які і розповіла на зустрічі з учнями  шостого класу ЗОШ №3. Але назавжди в пам′яті Людмили Іванівни залишились улюблені книги дитинства: це книги В. Нестайка, М.Носова, Дж. Родарі. А з книги  казок Джоеля  Харріса «Казки дядюшки Римуса» Людмила Іванівна зачитувала  ряд невеличких казок, які з задоволенням слухали діти, а потім ділились своїми враженнями від героїв книги – Кролика, Лиса, Черепахи, Вовка.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек працівники районної бібліотеки для дітей провели свято «Цей дивний світ – бібліотека». Свято проходило на вулиці перед приміщенням бібліотеки.  Бібліотекар читального залу Світлана Баклан провела  читацький марафон «Відчуй радість читання».

Провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Наталія Литвин презентувала виставку літератури: це і нові книги, одержані бібліотекою, і книги, видані давно, але незаслужено забуті читачами. Після знайомства з книгами, представленими на виставці, діти мали можливість записати ці та інші книги і взяти для читання додому.  На свято запросили відомого не тільки в нашому районі, а й області, країні і навіть за межами України публіциста, журналіста, краєзнавця Білошапку Василя Вікторовича, який розповів присутнім на святі дітям про вплив книги на його життєвий шлях та професійний вибір, а також читав присутнім улюблені казки дитинства із збірки «Українські народні казки» (зустріч відбулась в рамках Національного проекту «Україна читає дітям»).

Триліська сільська бібліотека в рамках Національного проекту «Україна читає дітям» провела до Дня місцевого самоврядування зустріч із сільським головою Юрієм Петровичем Крикуном, який зачитав дітям уривки із своєї улюбленої книги дитинства «Незнайка на Місяці» Миколи Носова.                                   Знайомство із хорошою книгою – це зустріч із неповторним світом доброти, духовності, щирості, адже кожен автор у свої твори вкладає найдорожче – душу, серце.   На заходи в рамках проекту запрошувались люди, які досягли в житті, завдячуючи любові з малих років до друкованого слова, висот в професійній чи творчій праці.

І саме таке знайомство, часто з книгами, які сучасні діти навіть не читали, приносили їм велике задоволення і діти зразу ж по закінченні зустрічі брали на абонементі саме ті книги, про які їм розповідали на зустрічі, зачитували найцікавіші уривки з книг.      


Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 667 | Додав: Адміністратор | Теги: Національний проект «Україна читає | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47