Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Національний проект "Україна читає дітям" 2013
Головна » 2013 » Травень » 20 » Національний проект "Україна читає дітям" 2013

18:23
Національний проект "Україна читає дітям" 2013
   В приміщенні Староосотського дитячого садочка відбулася зустріч в рамках Національного проекту "Україна читає дітям». На масовий захід була запрошена Щудяк Наталія Петрівна, депутат Староосотської селищної ради, вчитель молодших класів. Наталія Петрівна читала вихованцям дитячого садочка «Ромашка» улюблені казки «Котигорошко», «Гуси –лебеді» та інші.   

  На подвір’ї   Єлизаветгратківської міської бібліотеки    пройшов день читання «Книга відкриває світ» в рамках Національного проекту «Україна читає дітям», участь в якому взяли читачі віком від 7 до 12 років.  На свято завітав  голова селищної ради Голуб Юрій Васильович, який  розповів про роль в становленні його як особистості книги і бібліотеки.    Гість   розповідав дітям  про свої дитячі роки, про улюблені книги, якими він зачитувався в дитинстві. Під час дискусії на тему «Чи є майбутнє у книг?»,  розповів про те, які саме  книги вплинули на вибір його професії. На закінчення зустрічі зачитав вірші, казки з улюбленої книги Анатолія Костецького «Все про тебе та про всіх».  

 Красносілківська сільська бібліотека провела зустріч з цікавою людиною – фахівцем із соціальної роботи Олександрівського районного центру для сім`ї, дітей та молоді Крамар Віталієм Сергійовичем, який розповів дітям про свою любов до друкованого слова та прочитав найцікавіші уривки з книги Л.Й.Лагіна «Старик Хотабич».
              
   Протягом 3 кварталу бібліотеки Олександрівського району продовжували проведення голосних читань, зустрічей в рамках Національної програми «Україна читає дітям».    Олександрівська районна бібліотека для дітей провела зустріч з колегою – бібліотекарем філії Кіровоградського профтехліцею, поетесою, автором збірок ліричних віршів – «Осінній зорепад», «Щастя мені до лиця…», «Весь світ в тобі люблю» Купчинською Наталією Миколаївною. Розповівши про свою творчість та зачитавши декілька власних віршів, поетеса читала уривки з улюбленої книги шкільних років –  Е.Л. Войнича «Овід».     
   В Цвітненській сільській бібліотеці пройшла зустріч учнів 1-2 класів з членом спілки письменників України, поетом і прозаїком Анатолієм Кримським. Він розповів дітям, що його дитинство випало на тяжкі воєнні і повоєнні роки. Перші казкові історії  він почув від бабусі, яка їх йому розповідала.  Дитяча книжка була тоді велика рідкість, але діти тяглись до книг, до читання. Мама Анатолія Анатолійовича була вчителька, отже дома були деякі дитячі книжечки. Прочитавши деякі , він впізнав ті казки, що розповідала бабуся. Першими казками, які він запам’ятав і полюбив, були «Телесик» і  «Рукавичка». Почавши читати книги, він захопився поезією, а потім і сам почав писати вірші. Його перший вірш був надрукований в газеті «Зірка». Анатолій Анатолійович свою зустріч побудував у вигляді бесіди з дітьми, він помимо того, що розповідав про себе, також розпитав їх, які з своїх перших казок запам’ятали вони. Діти охоче ділилися своїми знаннями. Також він запропонував гуртом скласти вірша, на що діти залюбки погодились. Вірш називається «Про Їжачка».    

   В Михайлівській сільській бібліотеці відбулася зустріч учнів 3-7 класів з секретарем сільської ради Мостовою Любов’ю Митрофанівною, яка зачитала учням улюблену п’єсу – феєрію «Лісова пісня» Лесі Українки. Слухачі ділилися своїми думками про твір, читали вірші Лесі Українки.

В рамках Національної програми "Україна читає дітям" для учнів 6 класу Несватківського НВК в Несватківській сільській бібліотеці відбулася зустріч з секретарем сільської ради Тетяною Василівною Березюк. Вона розповідала дітям про свої дитячі роки, а також про улюблені книжки дитинства.  А найулюбленішою книжкою її дитинства є "Півник та двоє мишенят"(українська народна казка).     Івангородська сільська бібліотека провела зустріч з землевпорядником сільської ради Гретченко Василем Миколайовичем, який прочитав дітям уривки з улюбленої книги – Ж.Верн «Діти капітана Гранта».  

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 722 | Додав: Адміністратор | Теги: Національний проект Україна читає д | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47