Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Україна читає дітям - 2017
Головна » 2017 » Серпень » 10 » Україна читає дітям - 2017

10:12
Україна читає дітям - 2017

  В рамках Національного проекту "Україна читає дітям" Несватківська сільська бібліотека Олександрівського району провела зустріч з Оленою Миколаївною Толкач (завідуючою Несватківським сільським клубом, солісткою Олександрівського РБК). Запрошена гостя розповіла про свою улюблену поетесу Лесю Українку та її твори. Під час бесіди було обговорено з дітьми різноманітність тем творів великої поетеси. Обговорено також популярний твір Лесі Українки "Лісова пісня" де показано зображення світу людини й світу природи в їх гармонійних і суперечливих взаєминах, оспівування краси людських взаємин, пориву до щастя, незбагненної сили великого кохання.

В Михайлівській сільській бібліотеці Олександрівського району відбулася зустріч з завідуючою Михайлівським сільським будинком культури Карімовою Іриною Анатоліївною, вона пропрацювала в Михайлівському сільському будинку культури 10 років, розвиває таланти села. Привітала дітей з участю в акції і розпочала свою розповідь такими

словами: "Гадаю, особливо представляти вам цього письменника не треба. Варто лишень назвати його прізвище - Всеволод Нестайко!"

На обличчях дітей з явилися усмішки, тому що всі вони не один раз читали цікаві, фантастичні розповіді цього автора.

Ірина Анатоліївна розповіла коротко розповіла про улюбленого письменника, а також про свою улюблену повість-казку "В Країні Сонячних Зайчиків", про живого зайчика з довгими вушками та його лісовими друзями, про їхні лісові пригоди. Дітлахи навперебій доповнювали її розповідь, тому що всі читали цю повість-казку і навіть самі зачитували уривки з книги. На завершення Ірина Анатоліїївна побажала всім дружити і дорожити дружбою, як навчає книга, поважати і допомогати один одному, як це робили лісові мешканці, і бути веселими.

Напередодні Шевченківських днів в Любомирській сільській бібліотеці Олександрівського району відбулася цікава і захоплююча зустріч учнів-читачів з вчителем Вищеверещаківської філії Наталією Григорівною Годованець. В цій пізнавальній зустрічі дітей було ознайомлено з історичними фактами життєвого шляху Т.Г. Шевченка. Вчитель Наталія Григорівна зачитала напам’ять свій улюблений вірш «Село» з Малого Кобзаря. Цей вірш вона вивчала ще в шкільні роки. І він припав її до душу ще будучи дитиною, тому що все своє життя вона прожила в селі . І краєвиди рідного села не можуть нікого залишити байдужими. Діти підтримали її і також зачитали вірші які вони вивчали в школі «Садок вишневий коло хати», «Тополя», «Думи мої думи», «Вітер з гаєм розмовляє». Зустріч завершилася загальним декламуванням вірша «Заповіт» .

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 235 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47