Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Україна читає дітям - 2017
Головна » 2017 » Серпень » 10 » Україна читає дітям - 2017

10:40
Україна читає дітям - 2017

   Бірківська сільська бібліотека в рамках Національного проекту “Україна читає дітям” провела свято-зустріч “Читаюча людина – успішна людина». На зустріч запросили Вікторенко Надію Андріївну, вчителя української мови та літератури, яка розповіла дітям про родинну реліквію «Кобзар» Т.Г.Шевченка, який подарували їй батьки ще в дитячі роки (1960 року видання), з яким вона не розлучається і нині. Саме батьки привили їй любов до книжки. Розповіла Надія Андріївна і про перші читацькі кроки та як полюбляла засиджуватися у бібліотеці . У дитинстві , як і всі діти дуже любила казки. Маленькі читачі з захопленням слухали розповідь про перші книги та казки. Прочитала Надія Андріївна дітям свої улюблені вірші Т.Г. Шевченка "Заповіт", уривок з поеми "Наймичка", "Садок вишневий коло хати", "Мені тринадцятий минало" та інші. Та особливе місце в її житті займав «Кобзар», якому завдячує в житті, який навчив її бути сильною, мудрою, любити свій народ, свою землю, свою Україну. Книги допомагають їй і сьогодні в професійній діяльності. Вона є автором методичних розробок уроків. ЇЇ досвід використовують на уроках української літератури вчителі області. Завдяки книгам вона досягла значних успіхів у своєму житті. Вікторенко Н. А. є відмінник освіти України, за сумлінну працю нагороджена грамотами Міністерства освіти України. Книги і зараз дають їй неоціненну духовну силу й естетичну насолоду. Без книги вона просто не була б такою якою вона є. Вікторенко Н.А. побажала, щоб діти більше читали, любили і поважали книгу. «Хто хоче досягнути успіхів у житті полюбіть книжку і не розлучайтеся з нею. Вона ваш порадник і друг» – сказала вона закінчення заходу . Діти подякували їй за цікаву розповідь.

Розуміївська сільська бібліотека провела в рамках проекту зустріч юних читачів бібліотеки на ігровому майданчику з вчителем літератури Оксаною Іванівною Лисенко, яка читала дітям одну з найулюбленіших її казок Г.Х.Андерсена «Кресало».

Категорія: Конкурси і проекти | Переглядів: 383 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47