Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Головна » 2020 » Лютий » 03

   29 січна цього року виповнюється 102 роки відтоді, як у бою під станцією Крути загинули 300 київських студентів і гімназистів, посланих туди Центральною радою. Три сотні юнаків – патріотів пожертвували собою, щоб зупинити багатотисячну більшовицьку армію під командуванням царського полковника Михайла Муравйова. В районній бібліотеці для дітей проведено годину пам’яті «Бій під Крутами: пам’ятаємо героїв» з учнями 6 класу ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1». Діти переглянули відеофільм «Бій під Крутами», послухали вірш «На Аскольдовій могилі», пісню «Героям слава» та розгадали кросворд «Пам`ятаємо» і числобус «Бій під Крутами». Відважні патріоти, які захищали Україну під Крутами – справжні Герої, як і сучасні Герої, які на своїх плечах міцно тримають нашу незалежність, захищають свою Батьківщину від зазіхань зухвалого агресора. Вони боролися, щоб ми перемогли.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 223 | Додав: Адміністратор | Дата: 03.02.2020 | Коментарі (0)

   День Соборності України — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. 101 річниці державного свята, яке стало символом єднання українських земель, у районній бібліотеці для дітей проведено історичний хронометр «Величний день єднання для учнів 5-х класів Олександрівського НВК КЗ ( Олександрівське НВО №2). Під час заходу учні дізналися цікаві факти з історії подій 22 січня 1919 року, переглянули фільми «Злука»; взяли участь в обговоренні незрозумілих питань, разом розгадували кросворди, шукали відповіді в завданнях «Соборність України», «Хронологія»; взяли участь у вікторині «Вірю – не –вірю», «Ключовий документ», складали пазли( гра «Персоналії»). Захід був проведений з метою формування в учнів нацiональної свiдомостi i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про Батьківщину як соборну державу, про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 158 | Додав: Адміністратор | Дата: 03.02.2020 | Коментарі (0)

© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47