Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Головна » 2021 » December » 16

З давніх-давен Україна славиться святами та обрядами. Наші предки любили відзначати день Андрія Первозванного або по народному — Калита. Вже який рік поспіль у Олександрівській бібліотеці для дітей проходять Андріївські вечорниці. Цього разу на бібліотечні посиденьки були запрошені здобувачі освіти 1-а класу Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» ( кл. кер. Дубинюк Л.М.) Бібліотечні працівники дуже переживали, що через погодні умови свято не відбудеться. Але за сприяння директора школи Зінченка О. В. першокласників підвезли до бібліотеки «Шкільним автобусом» і дійство відбулося. Дуже вдячні!!! Майбутні користувачі дізнались про історію свята Андрія, звичаї дівочих ворожінь та парубоцьких бешкетувань. Дівчата відгадували ім’я судженого, по речах дізнавались про професію майбутнього нареченого. А хлопці кусали калиту, відгадували загадки під супровід веселих примовок та жартів. Наприкінці зустрічі дітей пригостили улюбленою стравою українців - варениками з картоплею та узваром.

Category: Новини бібліотеки | Views: 48 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини. З нагоди цієї події для здобувачів освіти 5- Б класу (класний керівник Волошина М.Ф.) в Олександрівському НВК КЗ (Олександрівське НВО №2) було проведено правовий орієнтир «Мої права в моїй державі». Діти познайомилися з історією розвитку прав людини у світі, переглянули відеоролик «Права і обов’язки дітей», прийняли участь у грі правового годинника «Числа - загадка», та відповідали «сигнальними картками» на запитання гри – вікторини «Чи знаю я свої права?». На завершення діти прийняли участь у вправі «Фотографія на пам'ять», де стали у такому порядку : праворуч ті учасники в кого є сестра, ліворуч у кого є брат, а по центрі у кого є брати і сестри. Хто проживає один стали в першому ряду. «Фотографія на пам'ять» готова.

Category: Новини бібліотеки | Views: 27 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. До цього дня в бібліотеці оформлена міні-виставка «Можливості - обмежені, здібності – безмежні». «Епідемія добра!» — під такою назвою в приміщенні Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» пройшла година доброти для здобувачів освіти 1-а класу ( кл. кер. Дубинюк Л.М.) , яку провели працівники Олександрівської бібліотеки для дітей.

Category: Новини бібліотеки | Views: 30 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

ГОЛОДОМОР 1932-1933 рр. – страшна трагедія в історії нашої

Category: Новини бібліотеки | Views: 27 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. З цієї нагоди в Олександрівській бібліотеці для дітей проведено патріотичний діалог «Майдан – це стан душі і поклик серця» та презентовано куточок патріота «Горіли і шини і душі…», де представлено літописи очевидців подій, оповідання, вірші, присвячені доленосним подіям в Україні початку XXI ст.

Category: Новини бібліотеки | Views: 29 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Підсумковим заходом по вивченню рідної мови для учнів 4-а класу (кл кер. Погребняк Л.А.) Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» був мовознавчий марафон «Приповідки та скоромовки», який підготували працівники бібліотеки для юних користувачів. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Змагалися дві команди «Словограй»(хлопчаки) і «Мовограй» (дівчатка). Справжні українці, шанувальники мови, знавці рідного слова продемонстрували власні знання та вміння під час конкурсів: «Розшифруй іншомовне слово», «Знаю українську», «Швидко казка мовиться», відеоролику-грі «20 славних співвітчизників». Боротьба між командами виявилася запальною. Запитання були різнопланові, розраховані на кмітливість, креативність, почуття гумору й, зрештою, на удачу команд. Атмосфера заходу була надзвичайно теплою та дружньою. А перемогла, звісно, дружба! А завершальним акордом заходу стало «Дерево грамотності». Захід юним користувачам сподобався, адже вони змогли поглибити свої знання.

Views: 32 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Дедалі популярнішим і серед українців стає святкування Хелловіну. Під час осінніх канікул у Олександрівській бібліотеці для дітей відбулася святкова блуканина «Веселий Хелловін». Зануритися в атмосферу цього містичного свята й святкувати його по-українськи мали нагоду члени центру дитячої ерудиції «Еврика». Про історію виникнення Хелловіна розповіла гостям бібліотекар і представила книжкову виставку-інсталяцію «Жахливо-моторошні цікавинки». Діти переглянули відео «Святкування Хелловіну» та стали учасниками конкурсів та ігор: «Спакуй мумію», «Жахливий мішечок», «Порахуй цукерки», «Зруйнуй башту відьми», «Бережи очі», «Нагодуй монстра», "Живе око","Гарбузовий хокей". Нагородою для учасників святкової блуканини були солодкі привиди - «Чупа-чупс монстри». Крім того солодощі надала мама учасниці свята Коротка Ала Леонідівна за що працівники бібліотеки їй вдячні.

Category: Новини бібліотеки | Views: 37 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Підсумковим заходом по вивченню рідної мови для учнів 4-а класу (кл кер. Погребняк Л.А.) Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» був мовознавчий марафон «Приповідки та скоромовки», який підготували працівники бібліотеки для юних користувачів. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Змагалися дві команди «Словограй»(хлопчаки) і «Мовограй» (дівчатка). Справжні українці, шанувальники мови, знавці рідного слова продемонстрували власні знання та вміння під час конкурсів: «Розшифруй іншомовне слово», «Знаю українську», «Швидко казка мовиться», відеоролику-грі «20 славних співвітчизників». Боротьба між командами виявилася запальною. Запитання були різнопланові, розраховані на кмітливість, креативність, почуття гумору й, зрештою, на удачу команд. Атмосфера заходу була надзвичайно теплою та дружньою. А перемогла, звісно, дружба! А завершальним акордом заходу стало «Дерево грамотності».

Views: 29 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Саме цими чарівними, жовтневими днями у багатьох країнах світу люди готуються до Дня всіх святих. Дедалі популярнішим і серед українців стає святкування Хелловіну. Під час осінніх канікул у Олександрівській бібліотеці для дітей відбулася святкова блуканина «Веселий Хелловін». Зануритися в атмосферу цього містичного свята й святкувати його по-українськи мали нагоду члени центру дитячої ерудиції «Еврика». Про історію виникнення Хелловіна розповіла гостям бібліотекар і представила книжкову виставку-інсталяцію «Жахливо-моторошні цікавинки». Діти переглянули відео «Святкування Хелловіну» та стали учасниками конкурсів та ігор: «Спакуй мумію», «Жахливий мішечок», «Порахуй цукерки», «Зруйнуй башту відьми», «Бережи очі», «Нагодуй монстра», "Живе око","Гарбузовий хокей". Нагородою для учасників святкової блуканини були солодкі привиди - «Чупа-чупс монстри». Крім того солодощі надала мама учасниці свята Коротка Ала Леонідівна за що працівники бібліотеки їй вдячні.

Views: 27 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

У кожного народу є свої національні святині, улюблені речі, дерева, тварини. Українці мають свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть. Всі вони наші давні і добрі символи, наші обереги. Щоб розширити знання юних користувачів про українські обереги, на засіданні народознавчої вітальні «Родина» відбувся майстер – клас «Наших оберегів кольори». Кожен з присутніх власноруч виготовив мішечок – травник «Захисник». Наші предки вірили, що існують в природі злі і добрі сили і намагалися захиститися від злих, тому виготовляли багато оберегів. Вони вірили, що обереги захистять від негараздів, біди, небезпек, і вважали, що найкращий оберіг -зроблений своїми руками

Category: Новини бібліотеки | Views: 37 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Любі друзі! Перед вами – безліч художніх книг на будь-який смак. Їх автори відомі українські та зарубіжні письменники. Саме цього тижня з 13 по 19 грудня проходить Національний тиждень читання під девізом : «Знайди свою книгу!». Бібліотека для дітей приєднується до акції розкішним, багатокольоровим літературним «Книжковим асорті» для читачів всіх вікових категорій. Тож читайте і захоплюйтесь їхніми творами! Чекаємо на Вас!

Views: 32 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

З давніх-давен Україна славиться святами та обрядами. Наші предки любили відзначати день Андрія Первозванного або по народному — Калита. Вже який рік поспіль у Олександрівській бібліотеці для дітей проходять Андріївські вечорниці. Цього разу на бібліотечні посиденьки були запрошені здобувачі освіти 1-а класу Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» ( кл. кер. Дубинюк Л.М.) Бібліотечні працівники дуже переживали, що через погодні умови свято не відбудеться. Але за сприяння директора школи Зінченка О. В. першокласників підвезли до бібліотеки «Шкільним автобусом» і дійство відбулося. Дуже вдячні!!! Майбутні користувачі дізнались про історію свята Андрія, звичаї дівочих ворожінь та парубоцьких бешкетувань. Дівчата відгадували ім’я судженого, по речах дізнавались прпрофесію майбутнього нареченого. А хлопці кусали калиту, відгадували загадки під супровід веселих примовок та жартів. Наприкінці зустрічі дітей пригостили улюбленою стравою українців - варениками з картоплею та узваром. Народні традиції живуть. Зі святом Андрія Первозванного!

Views: 30 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

З давніх-давен Україна славиться святами та обрядами. Наші предки любили відзначати день Андрія Первозванного або по народному — Калита. Вже який рік поспіль у Олександрівській бібліотеці для дітей проходять Андріївські вечорниці. Цього разу на бібліотечні посиденьки були запрошені здобувачі освіти 1-а класу Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» ( кл. кер. Дубинюк Л.М.) Бібліотечні працівники дуже переживали, що через погодні умови свято не відбудеться. Але за сприяння директора школи Зінченка О. В. першокласників підвезли до бібліотеки «Шкільним автобусом» і дійство відбулося. Дуже вдячні!!! Майбутні користувачі дізнались про історію свята Андрія, звичаї дівочих ворожінь та парубоцьких бешкетувань. Дівчата відгадували ім’я судженого, по речах дізнавались прпрофесію майбутнього нареченого. А хлопці кусали калиту, відгадували загадки під супровід веселих примовок та жартів. Наприкінці зустрічі дітей пригостили улюбленою стравою українців - варениками з картоплею та узваром. Народні традиції живуть. Зі святом Андрія Первозванного!

Views: 35 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини. З нагоди цієї події для здобувачів освіти 5- Б класу (класний керівник Волошина М.Ф.) в Олександрівському НВК КЗ (Олександрівське НВО №2) було проведено правовий орієнтир «Мої права в моїй державі». Діти познайомилися з історією розвитку прав людини у світі, переглянули відеоролик «Права і обов’язки дітей», прийняли участь у грі правового годинника «Числа - загадка», та відповідали «сигнальними картками» на запитання гри – вікторини «Чи знаю я свої права?». На завершення діти прийняли участь у вправі «Фотографія на пам'ять», де стали у такому порядку : праворуч ті учасники в кого є сестри, ліворуч у кого є брат, а по центрі у кого є брати і сестри. Хто проживає один стали в першому ряду. «Фотографія на пам'ять» готова

Views: 31 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. До цього дня в бібліотеці оформлена міні-виставка «Можливості - обмежені, здібності – безмежні». «Епідемія добра!» — під такою назвою в приміщенні Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» пройшла година доброти для здобувачів освіти 1-а класу ( кл. кер. Дубинюк Л.М.) , яку провели працівники Олександрівської бібліотеки для дітей.

Views: 33 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

ГОЛОДОМОР 1932-1933 рр. – страшна трагедія в історії нашої

Views: 39 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. З цієї нагоди в Олександрівській бібліотеці для дітей проведено патріотичний діалог «Майдан – це стан душі і поклик серця» та презентовано куточок патріота «Горіли і шини і душі…», де представлено літописи очевидців подій, оповідання, вірші, присвячені доленосним подіям в Україні початку XXI ст.

Views: 33 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Підсумковим заходом по вивченню рідної мови для учнів 4-а класу (кл кер. Погребняк Л.А.) Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» був мовознавчий марафон «Приповідки та скоромовки», який підготували працівники бібліотеки для юних користувачів. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Змагалися дві команди «Словограй»(хлопчаки) і «Мовограй» (дівчатка). Справжні українці, шанувальники мови, знавці рідного слова продемонстрували власні знання та вміння під час конкурсів: «Розшифруй іншомовне слово», «Знаю українську», «Швидко казка мовиться», відеоролику-грі «20 славних співвітчизників». Боротьба між командами виявилася запальною. Запитання були різнопланові, розраховані на кмітливість, креативність, почуття гумору й, зрештою, на удачу команд. Атмосфера заходу була надзвичайно теплою та дружньою. А перемогла, звісно, дружба! А завершальним акордом заходу стало «Дерево грамотності». Захід юним користувачам сподобався, адже вони змогли поглибити свої знання.

Views: 34 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Дедалі популярнішим і серед українців стає святкування Хелловіну. Під час осінніх канікул у Олександрівській бібліотеці для дітей відбулася святкова блуканина «Веселий Хелловін». Зануритися в атмосферу цього містичного свята й святкувати його по-українськи мали нагоду члени центру дитячої ерудиції «Еврика». Про історію виникнення Хелловіна розповіла гостям бібліотекар і представила книжкову виставку-інсталяцію «Жахливо-моторошні цікавинки». Діти переглянули відео «Святкування Хелловіну» та стали учасниками конкурсів та ігор: «Спакуй мумію», «Жахливий мішечок», «Порахуй цукерки», «Зруйнуй башту відьми», «Бережи очі», «Нагодуй монстра», "Живе око","Гарбузовий хокей". Нагородою для учасників святкової блуканини були солодкі привиди - «Чупа-чупс монстри». Крім того солодощі надала мама учасниці свята Коротка Ала Леонідівна за що працівники бібліотеки їй вдячні. Більшість дітей та підлітків з нетерпінням чекає 31 жовтня, щоб побешкетувати і розважитися.

Views: 27 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

У кожного народу є свої національні святині, улюблені речі, дерева, тварини. Українці мають свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть. Всі вони наші давні і добрі символи, наші обереги. Щоб розширити знання юних користувачів про українські обереги, на засіданні народознавчої вітальні «Родина» відбувся майстер – клас «Наших оберегів кольори». Кожен з присутніх власноруч виготовив мішечок – травник «Захисник». Наші предки вірили, що існують в природі злі і добрі сили і намагалися захиститися від злих, тому виготовляли багато оберегів. Вони вірили, що обереги захистять від негараздів, біди, небезпек, і вважали, що найкращий оберіг -зроблений своїми руками

Views: 37 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

Згідно плану проведення заходів до Року математичної освіти в Україні в Олександрівськійбібліотеці длядітей працює бібліомайданчик «Цікава математика». Оформлена постійно діюча книжкова виставка: «Цікава математика» для користувачів різного віку. В цікавий та захоплюючий світ математики запросили дітей 4-б класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» ( кл. кер Коніченко Ю.О., бібліотекар Чипіга О.Б.) під час «Подорожі в Матемаленд». Захід пройшов у формі змагання двох команд між дівчатками і хлопчиками класу . «Кмітливі» та «Винахідливі» показували свої уміння у розв’язанні прикладів, задач з «родзинками» «Спробуй свої сили», геометричних та математичних ребусів та загадок «Числа в словах», пригадували «математичні» прислів’я, приказки, казки. Переможця визначити було важко, всі учасники старались, були активні та зацікавлені. У чесному змаганні перемогда дружба. Отже, учасники поринули у світ, не лише пізнавальної, а також і розважальної науки! І, звичайно ж, вчилися самостійності, відповідальності та вмінню працювати у команді для досягнення спільної мети – успіху!

Category: Новини бібліотеки | Views: 32 | Added by: Адміністратор | Date: 16.12.2021 | Comments (0)

© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47