Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Головна » Новини бібліотеки

 До Великодніх свят працівники районної бібліотеки для дітей оформили виставку  - інсталяцію "Писанку - чарівницю серцем розмережу" та провели з учасниками клубу за інтересами "Родина" літературну подорож на лоні природи "Про Україну говорить писанка.
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 894 | Додав: Адміністратор | Дата: 21.05.2013 | Коментарі (0)

В Олександрівській районній бібліотеці Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочався святом любителів книги «Із книгою і словом поріднися, хай буде книга – твій насущний хліб», проведений з учнями 6 класу загальноосвітньої школи 1-111 ступенів №1 (класний керівник Н.І.Бойко, шкільний бібліотекар Є.М.Воропай). Учасники свята прийняли участь у різних конкурсах та іграх: «Хто багато читає, той багато знає», «Що каже про книгу народна мудрість?», «Вулиця загадок», «Впізнай героя…», бліц – турнірі «Книголюб», літературній грі «Від А до Я».

Завершилось свято визначенням найбільш ерудованих, знаючих любителів книг, якими стали Владислав Шинкаренко, Артем Юрченко, Роман Стороженко, Марина Усатенко.  Захід закінчився в дружному колі бібліотекарів та читачів за самоваром та пирогом, який випекла у вигляді книги бібліотекар Людмила Іванівна Рибалка.

   Під час проведення Тижня до районної бібліотеки завітали самі юні читайлики – дітки з дитячого садочка «Світлячок», які вперше ознайомились з бібліотекою, де працівники закладу не тільки розповіли про книги та журнали, які можна почитати в бібліотеці, а й провели з дітками ігри, в ході яких малята дізнались, як треба поводитись з книгою, берегти її та шанувати. А на закінчення – переглянули мультиплікаційні фільми по найвідоміших дитячих книгах.

   Крім того, протягом весняних канікул у книгозбірні для читачів проводились інтелект – шоу «Читай, думай, грай», казкова мандрівка «Друзі запрошують на свято казки чарівної», година цікавих повідомлень «Люби рідне, читай українське», літературний квест «У пошуках книжкових скарбів».


 

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 886 | Додав: Адміністратор | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)

14 березня в районній бібліотеці для дітей відбувся другий (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач району -2013» серед учнів 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. В конкурсі взяли участь діти – читачі шкільних та сільських бібліотек району.

   Члени журі, представники районного відділу культури, відділу освіти, бібліотеки обрали двох переможців – по одному з шостого і сьомого класів, які отримали звання «Найкращий читач району -2013» і продовжать боротьбу в третьому етапі конкурсу, який відбудеться 28 березня в обласній бібліотеці для дітей імені А.П.Гайдара. Ними стали: Стьожка Єлизавета, учениця 7 класу Михайлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів ( сільський бібліотекар Анжела Володимирівна Поклад) та Шевченко Яна  - учениця  6 класу Єлизаветградківської ЗОШ 1-ІІІ ступенів (сільський бібліотекар Трегуб Вікторія Юріївна) .

   Рішенням журі друге місце серед учнів шостих класів було присуджено учениці Івангородської школи  Твердій Діані, серед учнів сьомих класів перемогу розділили учениця Красносілківської школи Дейнеко Ілона та учениця Івангородської школи Фундовна Катерина. Третє місце журі присудило: серед учнів 6 класів – учениці Вищеверещацької школи Гевел Вікторії, серед учнів 7 класів – учениці Олександрівського НВК №2 Сідун Віті. Всі учасники районного етапу конкурсу отримали в подарунок  книги, а переможці  - сувеніри від організаторів Конкурсу.

  

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 900 | Додав: Адміністратор | Дата: 20.03.2013 | Коментарі (0)

 У нашому календарі є ряд свят, які присвячені тим чи іншим представникам тваринного світу. У цьому ряду впевнено стоїть Всесвітній день котів, який відзначається всіма любителями цієї прекрасної тварини в перший день весни - 1-го березня. Цього дня в районній бібліотеці для дітей відбулося театралізоване конкурсно – розважальне свято 

  « Муро! Мяу! Муро! Мяу! Кішечки і котики , а також їх господарі !До бібліотеки завітайте – на котячому святі побувайте!» З великим задоволенням діти приймали участь у конкурсах : - «Агент 4 лапи» , - фотосвітлини , - АРТ – галерея «Котики – вуркотики», котячий вернісаж , вікторина «Знавці кішок».На учасників свята чекав сюрприз , який надіслав листоноша Пєчкін по «Новій пошті» , а також різні ігри які проводили Кіт Леопольд , Пан Коцький , Лисичка-сестричка.

 Працівникам бібліотеки було дуже важко визначати переможців конкурсів, так як діти гарно підготувалися і презентували свої роботи.Та все ж найкращими були : Луценко А. №2 6-Б кл., Поліщук А. №2 4-А кл , Савенко К. №1 2кл., Педченко В. №2 6-Б кл., Євдоченко В. №3 5 кл. , Черкас Д. №3 5кл., Стукаленко Л. №3 3 кл., Петренко В . №2 5-Б кл., Приймак Л. №2 6-А кл., Івлєва І. №2 6-Б кл. ( за кращий малюнок ) . Петров Д. №2 6-Б кл. , Баклан О. №3 6- Б кл., Куропятник В. №2 6-А кл.

( за найкращу фотографію свого улюбленця ).

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 918 | Додав: Адміністратор | Дата: 02.03.2013 | Коментарі (0)

«На світі запалає покинутий вогонь моїх пісень,
І стримуваний пломінь засіяє, вночі запалений, горітиме удень».

Ці слова Лесі Українки стали прологом до літературної години «На гостини до Лесі Українки» , яка була проведена у НВК №2 6-А (класовод Шевчук Л.М.) , 6-Б  (класовод     Гаєвська Л.Г.),5 (класовод Федьоха Л.А.) бібліотекарем районної бібліотеки для дітей Рибалка Л.І.Діти ознайомилися з життям та творчістю поетеси, декламували вірші Лесі Українки та  прийняли участь у вікторині «Славетна дочка України».


Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 861 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)

  Українська мова - це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов'їна. Наша мова прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити по рідній землі, не зачаруючись виплеканою народом у віках рідною мовою. Тому, щорічно, 21-го лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято саме тієї мови, якою ми розмовляємо, пишемо, читаємо. В Олександрівській районній бібліотеці для дітей 20 лютого  відбулося свято рідної мови «Дзвенить струмочком рідна мова».На свято були запрошені учні 7класу НВК №2 , вчитель української мови та літератури Шевчук Л.М. , бібліотекар Давидова Л.І.    Бібліотекарі дитячої бібліотеки ознайомили дітей з найбільшим скарбом кожного з нас – нашою рідною мовою, розповіли легенду про мову , а потім діти прийняли участь у інтелектуальній презентації "Минуще все, лиш слово не мине" . Дякуємо дітям за те , що так гарно підготувалися до свята.І хотілося б , щоб від сьогоднішнього  дня  у кожного в серці залишилася хоч одна краплина любові до рідної мови , щоб завжди пам”ятали , про те багатство , яке є у кожного з нас , і багатство це – наша рідна мова.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 896 | Додав: Адміністратор | Дата: 21.02.2013 | Коментарі (0)

У нашому календарі є ряд свят, які присвячені тим чи іншим представникам тваринного світу. У цьому ряду впевнено стоїть Всесвітній День котів , який відзначається всіма любителями цієї прекрасної тварини в перший день весни - 1-го березня.
Районна бібліотека для дітей запрошує всіх любителів пухнастих створінь 1 березня о 15.00 на святкування Дня котів.

 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 894 | Додав: Адміністратор | Дата: 15.02.2013 | Коментарі (0)

Наша бібліотечна родина поповнилась новими читачиками - учнями 3 класу НВК №3 (кл.кер. Вихрист Н.В.) В цей день бібліотекарі провели для них пізнавальну бесіду : " У світ прекрасного ми відкриваємо двері". Із захопленням та зачарованістю діти розглядали зали бібліотеки , познайомились із правилами користування книгозбірнею та дізнались , як належить поводитись з книгами.А потім розмова змінилася чудовим казковим театралізованим дійством , яке підготували і провели працівники районного будинку культури. Чудова гра артистів - Баби Яги (Зінчук Л.), Лисички-сестрички (Гриневич І.), Королеви Книги (Сафронової Т.), ведучої Богач Ю. зачарувала присутніх.В книжковому королівстві мешкають безліч різних цікавинок і загадок, діти відгадували загадки про книги , отримали телеграми від листоноші Пєчкіна , а вікторина " Подорож у країну Казки" виявила самих ерудованих , начитаних , найактивніших учасників заходу. Нагородою для дітей були солодощі. А на закінчення під музичний супровід Скорця Ю. всі учасники танцювали під мелодії дитячих мультфільмів.
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 908 | Додав: Адміністратор | Дата: 15.02.2013 | Коментарі (0)

«Новорічні пригоди в бібліотечній господі» чекали на читачів районної бібліотеки для дітей напередодні Нового 2013 року. Радувала всіх присутніх, дітей і їх батьків,  новорічна красуня – ялинка, прикрашена іграшками, які діти приготували власноруч. Отримали юні читачі солодощі і подарунки. А допомогли в їх придбанні ТДВ «Фундукліївське ХПП» (директор Зеленько В.П.), приватні підприємці Литвин С.В., Джирма І.І., Дигдало Т.О., Федоренко К.Г., Лебідь І.В., приватні нотаріуси Котляренко Ю.І., Телюпа О.В.    Від імені працівників та читачів бібліотеки, щиро вдячні за допомогу, вітаємо з Новорічними святами, зичимо щастя, здоровя, сімейного благополуччя.  
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 971 | Додав: Адміністратор | Дата: 29.12.2012 | Коментарі (0)

Незабаром найчарівніша пора новорічних свят! Усіх,  хто любить отримувати подарунки, усіх, хто хоче проявити свій талант, читачів бібліотеки віком від 7 до 10 років, районна бібліотека для дітей запрошує взяти участь у акції «Мистецькі «перлинки» - для бібліотечної новорічної ялинки», яка триватиме до 19 грудня 2012 року.    Запрошуємо Вас прикрасити нашу ялинку новорічною іграшкою, виготовленою власноруч. Власники найкращих іграшок отримають запрошення на святкову вечірку «Новорічні пригоди в бібліотечній господі», яка відбудеться напередодні Нового року.
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 918 | Додав: Адміністратор | Дата: 13.12.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 24 25 26 27 »
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47