Авторизація
Шановний Гість
Ласкаво просимо!

Будь-ласка увійдіть у свій профіль, або зареєструйтесь скориставшись формою яка вказана нижчеЯкщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info,
то для входу можна використати ті ж самі
е-мейл та пароль
Режим роботи
Понеділок - П'ятниця

-

Cубота

-

Неділя - Вихідний

Останній день місяця
Санітарний
Головна » Новини бібліотеки

    Бібліотека – храм добра і знань, до якого приходять ледь навчившись читати. Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… 6 жовтня до Олександрівської районної бібліотеки для дітей на екскурсію завітали учні 1-А класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» Провідний бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів Наталія Литвин розповіла дітям про роль та значення бібліотеки в житті, познайомила з правилами користування бібліотекою, тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури. Цікавим, захоплюючим доповненням екскурсії стала міні-вистава лялькового театру «Рукавичка», що діє при бібліотеці та театралізована вікторина «Казкові речі».

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 146 | Додав: Адміністратор | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

   В Олександрівській районній бібліотеці для дітей діє клуб «Плюшева няня», в якому за допомогою іграшки і казки виховується доброта, чуйність та залучаються діти до книги, читання, бібліотеки. Одне із засідань клубу пройшло з учнями 1-Б класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» (кл.керівник Л.В.Чернишенко) в рамках екскурсії до бібліотеки, під час якої діти дізналися, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. Учні познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Також провідний бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів Наталія Григорівна Литвин провела для малечі екскурсію поличками бібліотечних надбань «З книгою дружити – в світі любо жити». Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання вікторини, присвяченої книзі, взяли участь в літературних іграх та переглянули лялькову виставу «Казка про хлопчика Нечитайлика». Крім того, ведуча заходу проінформувала, що у бібліотеці є чимало дитячих періодичних видань, серед яких: «Пізнайко», «Смайлик», «Весела перерва», «Чарівна принцеса» та ін. А на закінчення заходу всі отримали солодкі флаєри з запрошенням до бібліотеки.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 130 | Додав: Адміністратор | Дата: 05.10.2017 | Коментарі (0)

  Незабаром наше мальовниче містечко Олександрівка буде святкувати День селища. У переддень свята районна бібліотека для дітей з учнями 7-а класу Олександрівської ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» провела гру – подорож «Моє містечко – Олександрівка». Кожне місто, селище, село має свою унікальну історію. Не виключення й наша Олександрівка. Про історію, про сучасну геральдику нашої Олександрівки розповідалося на першій зупинці подорожі «Історична». Продовжуючи подорожувати на зупинці «Природнича» діти переглянули презентацію про природу рідного краю, прийняли участь у фотовікторині «Місцями Олександрівки». Олександрівка – воістину благодатна земля, яка дала Україні і світу цілу плеяду талановитих людей: письменників, поетів, акторів, музикантів, художників і співаків. Про видатних людей Олександрівки діти прослухали розповідь на зупинці «Літературно – мистецька», ознайомились з книжковою виставкою «Знані і знамениті наші земляки», на якій були представлені книги місцевих письменників, поетів, які проживають в нашому селищі. Багато наших місцевих поетів оспівували наше містечко у своїх віршах і піснях. І наша землячка, вчитель української мови і літератури Віра Іванівна Андрущенко теж свою закоханість у наш рідний край виклала у чудовому вірші «Олександрівка рідна моя», який продекламувала переможниця цьогорічного районного конкурсу «Книгоманія» Карина Савенко. На завершення подорожі прозвучала одна з чудових пісень, яка стала візитною карточкою Олександрівки, «Понад Тясмином» ( слова О.Ястреба, музика В.Савустьяненка). Колектив нашої районної бібліотеки для дітей вітає усіх жителів Олександрівки з наступаючим святом – Днем селища. Бажаємо Вам добре і змістовно його відзначити. Хорошого Вам настрою, миру і злагоди у Ваших домівках.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 133 | Додав: Адміністратор | Дата: 25.09.2017 | Коментарі (0)

  2017 рік оголошений Роком Японії в Україні. 12 вересня в районній бібліотеці для дітей відбувся День Японії. Весь день був присвячений країні Вранішнього Сонця і включав низку цікавих та різноманітних масових заходів: інформаційна година «2017 рік – Рік Японії в Україні», презентація виставки-інсталяції «Пізнаємо тонкощі Сходу», віртуальна подорож «Японія – країна Вранішнього Сонця», інформкоктейль «Цікавинки Японії», перегляд мультфільму «Навколо світу за 80 днів. Японія». В цей день читачі мали змогу ближче познайомитися з географією, історією, культурою, традиціями, звичаями, художньою літературою цієї країни, дипломатичними і економічними відносинами України з Японією. Якщо запитати в першого зустрічного, що він знає про Японію, більшість людей скажуть, що це країна сакури, гейш і кімоно. Але, виявляється, в Країні Вранішнього Сонця є ще багато цікавого. Адже Японія – дивовижна країна. І в День Японії в бібліотеці читачам ця країна відкрила свої таємниці та загадкові традиції. Протягом всього дня в бібліотеці звучала чарівна японська музика. Тут можна було випити чашечку зеленого чаю – улюбленого напою японців. Широко відомо, що чаювання у японців – не буденна справа. Чайна церемонія – це таїнство, до якого особливо готувалися і проводили його в шанобливій урочистій обстановці. Цьому таїнству навчалися учні 4-А класу (кл.керівник Вихрист Н.В.) Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» під час літературного круїзу «Відкриваємо Японію разом». Всі охочі мали можливість взяти участь у майстер-класі з японського мистецтва орігамі. Родзинкою дня стала дегустація бібліоцукерок «Читайка», начинкою яких були: вислови видатних людей про книги, читання; схеми складання подарункової листівки (орігамі ). Всі відвідувачі щиро дякували за «сонячний» день в бібліотеці! І дуже приємно звучало: Сайонара!

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 133 | Додав: Адміністратор | Дата: 12.09.2017 | Коментарі (0)

  Ми живемо в молодій незалежній державі. Нашому поколінню випало складне й відповідальне завдання – відродження української державності, мови, нації, будувати європейську Україну, стати частиною європейської спільноти. За нас ніхто цього не зробить. «Кожна людина народжується для якоїсь справи» – писав Е. Хеменгуей. Справа сучасної молоді – це відродження не тільки незалежної гуманної держави, а й держави щасливих і успішних людей. Нещодавно наша країна відсвяткувала річницю Незалежності - 26 років. На перший погляд, це не так вже і багато, але цілі століття передували цій важливій сторінці історії України. Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі ― в нашій славній Україні. Cучасний світ – багатомірний, динамічний і суперечливий. Це світ складних альтернатив, тривог і надій. Жити нині ізольовано від світового співтовариства практично неможливо жодній країні. Тому важко знайти країну, яка б не вступала в стосунки з іншими державами. Європа не навколо нас. Вона - у нас самих. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Про це розповідалося на першому уроці «З Україною в серці крокуємо до Європи», який було проведено в районній бібліотеці для дітей для учнів 6-го класу НВК №2. Діти переглянули слайдову презентацію «Дива Європи», прийняли активну участь у фотовікторині «Моя Україна», іграх: «Юний знавець Європи», «Соняшник знань», «Європейські рекорди» та ін. А на закінчення написали побажання, якою вони хочуть бачити свою Батьківщину в майбутньому. Нехай же дитячі мрії збуваються!

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 135 | Додав: Адміністратор | Дата: 04.09.2017 | Коментарі (0)

  З народженням, країно! Щасливі ми, що народилися й живемо на чудовій, багатій землі, у славній Україні. Напередодні головного державного свята - Дня Незалежності, до районної бібліотеки для дітей завітали вихованці дошкільного закладу «Світлячок» і взяли активну участь у святі єднання «Слава прадідів наших - моя Україна» . Діти прослухали розповідь про головне свято нашої країни , про державні та народні символи України. З задоволенням маленькі українці читали вірші та співали пісні про свою рідну країну. Цікаво пройшли ігри «Чим багата наша Україна?», «Ложку передай – страву українську називай» та ін. А на завершення заходу всі з задоволенням смакували морозивом.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 135 | Додав: Адміністратор | Дата: 28.08.2017 | Коментарі (0)

  В рамках обласної бібліотечної акції «Читай, я буду слухати!» районна бібліотека для дітей для своїх маленьких користувачів провела ряд заходів за темами: «Чарівний світ української міфології» за книгою Винничук Ю.П. Чеберяйчики Гопля і Піпля; «Звичаї українців у народному календарі» за книгою Бердник О. Серце Матіоли; «Збережемо природу – збережемо себе» за книгою Кобзар В.Ф. Про велике зелене дерево; «Моя Батьківщина – Україна» за книгою Сокол А.В., Конечна О.М. Моя країна – Україна. Разом з бібліотекарями, вчителями, батьками діти читали книги, а потім слухали музичні твори, грали в різноманітні ігри, майстрували, а також з задоволенням обговорювали прочитане та висловлювали власні думки. Бібліоакція триває!!! Попереду Вас чекає ще багато цікавого! Запрошуємо всіх маленьких читайликів до нашої книгозбірні.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 313 | Додав: Адміністратор | Дата: 28.08.2017 | Коментарі (0)

 Олександрівська районна бібліотека для дітей відвідала дитячий майданчик з казковим диліжансом "Мандруємо у Книголенд"

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 135 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.08.2017 | Коментарі (0)

    В рамках програми літніх читань «Бібліотека – веселкове місто творчості і радості» працівники районної бібліотеки для дітей завітали до оздоровчого табору «Жовтень» з розважально – ігровим заходом «Літо. Книга. Творчість.». Літо – це пора відпочинку та розваг. Тож діти разом з бібліотекарями подорожували Країною гри: «Водоноси», конкурс пантоміми «Німий», «Зав’яжи хустинку», « Хто швидше?», « Склади слово» та ін., з цікавістю ознайомились з новинками літератури та періодики.

   У конкурсах та розвагах час пролетів непомітно. Діти продемонстрували гарні знання, отримали позитивні враження та радісні емоції. Всім дуже сподобалась ця зустріч, про що свідчили слова вдячності від учасників заходу.

   Літо у розпалі, можна робити стільки цікавих і веселих речей! Літні читання в бібліотеці продовжуються. Отож, книгозбірня для дітей запрошує всіх бажаючих до проведення цікавого, змістовного, корисного дозвілля.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 148 | Додав: Адміністратор | Дата: 19.07.2017 | Коментарі (0)

    9 червня до районної бібліотеки для дітей завітали школярі з табору НВК КЗ «Олександрівське НВО №2». Для них працівники бібліотеки організували читацький марафон «Книжкова посмішка літа». Казкові герої Зайчик з Слимачком провели для дітей ігри: «Саджаємо картоплю», «М’яч у тунелі», «Обручі», «Спритність», «Листоноша», «Хто швидше?» та спортивний конкурс. На закінчення свята діти з задоволенням переглядали мультфільми, ласуючи солодкими призами.  

 Літні читання стартували! Бібліотека для дітей запрошує юних читачів відвідувати різноманітні заходи протягом всього літа!

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 143 | Додав: Адміністратор | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »
© Офіційна сторінка Олександрівської районної бібліотеки для дітей.
Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить
Олександрівській районній бібліотеці для дітей.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове

Гостьова книга Зворотній з'язок Форум


Наша адреса:
вул. Леніна 58А
смт. Олександрівка
Олександрівський район
Кіровоградська область

Наша електронна скринька:
olexlitlelibrary@rambler.ru

Наш телефон:
8(05242)3-20-47